باید خود را خز کودک اجازه داده می شود برای سفر در پرت حمل و نقل عمومی ؟

جیلیان McNallyغرب استرالیا

In WA, pet dogs are banned from travel on buses, ferries, trains and taxis unless they are registered assistance dogs.
آیکون دوربیندر و حیوان خانگی سگ ممنوع از سفر در اتوبوس و کشتی و قطار و تاکسی مگر اینکه آنها در حال ثبت نام کمک سگ. اعتبار: Iuliia Zavalishina/گتی ایماژ/iStockphoto

سگ ها مانند بخش بزرگی از زندگی روزانه ما وجود دارد در حال حاضر یک تجدید فشار آنها را به سفر در حمل و نقل عمومی در آوردن پرت و همراه آن حیوانات در خط با دیگر شهرهای جهانی.

اروپا و آمریکا در شهرستانها استقبال حیوانات خانگی در حمل و نقل عمومی برای سال اما در استرالیا, قوانین طور گسترده ای متفاوت است و در اکثر ایالت ها تنها با کمک سگ تضمین شده سوار.

در و حیوان خانگی سگ ممنوع از سفر در اتوبوس و کشتی و قطار و تاکسی مگر اینکه آنها در حال ثبت نام کمک سگ.

برخی استدلال می کنند این است disadvantaging صاحبان سگ است که آیا درایو از جمله افراد مسن و افراد معلول است.

یک YouGov کهکشان های نظرسنجی ها نشان داده است بیش از 55 درصد از استرالیایی ها پشتیبانی سگ ها در حمل و نقل عمومی تقریبا با دو سه نفر در WA حمایت از این ایده است.

اما حمل و نقل عمومی سازمان گفت: وجود دارد هیچ برنامه ای برای استراحت قوانین و حیوانات خانگی اجازه می دهد در حمل و نقل عمومی در وا.

“حمل و نقل عمومی سازمان اجازه نمی دهد که حیوانات در هیئت مدیره آن خدمات و یا بر روی زیرساخت های آن به جز سگ راهنما و تایید کمک سگ های تایید شده توسط وزارت دولت محلی و جوامع” او گفت:.

او گفت که انتظار واقع بینانه حیوانات خانگی خانواده برای دیدار با انجمن اولیا و مربیان را سخت معیار در بهداشت و رفتار خود را تحت دسترسی سیاست.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>