Shortstop Semien پذیرای نقش رهبری با یک

مسا — مارکوس Semien ماند با پنبه حلاجی شده قفس معمول از شروع فصل گذشته و آن را پرداخت کردن با حرفه ای شماره اوکلند دو و میدانی’ از ضربه shortstop.

Semien ارسال شده حرفه ای-بهترین شماره 33 خانه اجرا می شود, 92 RBIs یک .285 طور متوسط پنبه حلاجی شده و 187 بازدید. همه از تقریبا به طور انحصاری به leadoff نقطه در سال 2019 از جایی که او به رهبری یک را به خود, دوم راست, AL وحشی-بازی کارت.

“در سال گذشته من احساس مثل من در جستجوی کمی در تلاش برای پیدا کردن چیزی است که احساس حق” Semien گفت: در بهار آموزش. “و من با چیزی گیر کرده در کل سال. من در نیمه پایین تر. آن را بیشتر در پاهای من با نوسان و فقط آموخته زیادی در مورد من نوسان است.”

Semien در 29 ساله در حال حاضر در فصل ششم با یک, گفت خانه اش اجرا می شد یک محصول جانبی از جلو بودن در تعداد بیشتر و نوسانی در اعتصاب است. او آمار 22 از صفحه اصلی اجرا می شود از ماه جولای تا سپتامبر است.

Semien بود به عنوان قابل اعتماد به عنوان هر یک بازیکن در یک 97-برنده 2019 مبارزات انتخاباتی. او با بازی در تمام بازی های 162 علاوه وحشی-کارت بازی چیزی او افتخار.

به عنوان یک جوان اتحادیه عمده, Semien درو الهام از سابق White Sox هم تیمی الکسی رامیرز یک shortstop که هدف Semien گفته بود به بازی هر بازی از هر فصل. آن شد Semien هدف هنگامی که او به امری روزمره تبدیل شد بازیکن.

“این برای من مهم است,” او گفت:.

بازی در منطقه خلیج که در آن Semien متولد و بزرگ شده است نیز یک محرک است. Semien است برای برخی از زمان برگزار نقش رهبری را با این باشگاه به عنوان هر دو با تجربه و کهنه و بازیکنان نماینده اتحادیه.

“این فقط یک محل متفاوت است. برای من آن را صفحه اصلی” Semien گفت. “ما در حال تلاش برای اجازه دهید بچه ها جدید می دانید چگونه آن را (در اوکلند) با بچه های جدید در اینجا و چه در انتظار است.”

او بخش بزرگی از هسته اصلی این تیم است که می رود به یک سال دیگر با هم و شامل تاسیس بزرگ leaguers در مت چپمن مت اولسون و Khris دیویس.

“آن دسته از بچه ها واقعا نوع از مجموعه ای از تن برای چگونه ما چیزهایی در اطراف در اینجا” مدیر باب ملوین گفت. “این فوق العاده است که بهترین بازیکن خود را در سخت ترین کارگران است.”

سال گذشته wild-کارت دست دادن 5-1 به Tampa Bay Rays در خانه stung پس از یک فصل موفق. Semien در زمان از دست دادن این احساس که یک نیاز به رسیدن به یک شروع بهتر در سال 2020 است.

اوکلند بود 19-25 در مه 15.

“اگر ما می تواند برنده این بخش پس از آن ما نیست بازی در این بازی ما یک شانس در یک سری” Semien گفت. “مارس بسیار مهم است. ما را بیشتر سهام در آن بازی کرده و خوب آوریل و دیدن آنچه که ما انجام دهد.”

Semien امید برای سال بزرگ دیگر اما 2019 شماره های آسان نخواهد بود تکراری است.

“شما است که بسیاری از خانه اجرا می شود از leadoff نقطه است که بسیاری از اجرا می شود که بسیاری از RBIs که فقط اتفاق نمی افتد اغلب” ملوین گفت. “این بیشتر از یک لوکس کمتر از یک نیاز است. آن را دشوار فصل به طور کامل دنبال کنید تا اما او در مورد به عنوان محور یک پسر به ما.”

یادداشت

C Sean Murphy انتظار می رود که به دست چند بهار آموزش بازی ها و زمینه مارس 2, Melvin گفت. مورفی چپ عمل جراحی زانو در ماه اکتبر گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>