کوتاه نجومی قرار می دهد پتانسیل MLB رایگان عوامل در نقطه سخت

دیترویت >> این سال آخر اردن زیمرمن قرارداد با دیترویت — و پس از مبارزه با آسیب ها و ناکارآمدی از طریق بسیاری از تصدی خود با ببر این هم آخرین فرصت برای ایجاد یک تصور خوب قبل از رایگان آژانس می رسد دوباره.

و در حال حاضر که فرصت رفته است.

ببر قرار داده و زیمرمن در 45 روز مجروح لیست آخر هفته گذشته به دلیل ساعد راست فشار و در این کوتاه فصل این بدان معناست که او نمی خواهد زمین بسیار — اگر در همه.

زیمرمن رفت 1-13 با 6.91 عصر آخرین سال است. او یک 5.61 عصر در چهار فصل با دیترویت. اگر او از رفتن به هر نوع هدف مهم در بازار برای 2021 او نیاز به نشان می دهد او می تواند سالم بماند و موثر است اما در حال حاضر او بهترین سناریو این است که برای بازگشت به تپه در پایان فصل است.

“در بسیاری از نوبت در آن بازو و او را مجبور به مقابله با بسیاری از چیزهایی که” دیترویت مدیر Ron Gardenhire گفت. “او برای رفتن به سعی کنید به دریافت خود را بهتر و در جایی پایین این جاده شاید در پایان ما او را به عقب وجود دارد. من فکر می کنم او می خواهد به مردم نشان می دهد او هنوز هم می تواند زمین است.”

در این نقطه, آن را هنوز هم باز سوال که آیا بیس بال قادر خواهد بود به پایان برساند آن 60 بازی فصل تا 2021 به نظر می رسد مانند یک نگرانی ثانویه. اما خیلی زود به فکر می کنم در مورد آنچه در آینده می تواند نگه دارید برای برخی از.

بازیکنان مانند جورج اسپرینگر شکل به خوبی به ارزش در سازمان بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در این سال, اما برای دیگران 2020 فصل می تواند حیاتی است. در اینجا چند از بازیکنان که ممکن است رایگان عوامل پس از این فصل — و چه کسی می تواند با استفاده از نمایش خوب در طول این 60 بازی.

جیک ARRIETA, فیلیز

2015 لیگ ملی Cy جوان برنده جایزه پیوست فیلیز قبل از سال 2018 فصل موافقت خود را برای سه سال قرارداد که شامل گزینه های تیم برای 2021 و ’22. فیلادلفیا ممکن است نیاز به بیش از Arrieta, نشان داد در سال گذشته زمانی که او رفت 8-8 با 4.64 دوران قبل از عمل جراحی برای برداشتن استخوان و خار از آرنج راست.

الکس گوردون ROYALS

گوردون شده است با کانزاس سیتی تمام حرفه ای اما او با خاندان سلطنتی در فقط در یک قرارداد یک ساله در سن 36. پنج سال پس از یک سری جهانی عنوان کانزاس, شهرستان پشت در بازسازی حالت. گوردون گفت: چند ماه پیش او را به چیزهایی که سال های سال, اما او قدردانی اهمیت بازی تنها برای یک تیم است.

دیدی GREGORIUS, فیلیز

Gregorius به خوبی در حالی که موفقیت Derek Jeter در shortstop برای یانکی ها اما او را تا ماه ژوئن سال گذشته پس از تامی جان عمل جراحی است. او 82 بازی در سال 2019 ضربه .238 با 16 اجرا می شود خانه برای نیویورک قبل از امضای یک سال مقابله با فیلادلفیا.

کوری KLUBER, رنجرز

پس از سه مستقیم فصل حداقل 18 برنده, Kluber محدود بود به هفت شروع می شود در سال گذشته به دلیل شکسته بازو. او معامله از کلیولند به تگزاس و رنجرز خواهد شد که تصمیم گیری را به بعد از این فصل است. آنها 14 میلیون دلار تیم گزینه ای برای نگه داشتن Kluber در 2021. Right-hander تبدیل 34 در ماه آوریل است.

ریک PORCELLO, METS

نیوجرسی بومی استقبال این شانس را به بازی نزدیک به خانه وقتی که او پیوست متس در offseason اما 31 سال right-hander تنها یک سال مقابله با نیویورک. Porcello ارسال شده 5.52 عصر با بوستون در فصل گذشته.

TAIJUAN واکر, MARINERS

واکر امضا یک سال مقابله با سیاتل پس از از دست رفته تقریبا همه 2019 زیر تامی جان عمل جراحی است. او به این رشته در روز پایانی این فصل به طور منظم پرتاب بدون گل زمین باز یافته برای آریزونا در برابر سن دیگو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>