کمبود ماسک پزشکی ‘زشت’ محلی پرستاران می گویند به عنوان coronavirus بازدید خانه

سانتا رزا پرستاران در خط مقدم در محلی شیوع کروناویروس در حال آماده سازی برای روز آنها ممکن است مجبور به برش فولاد مالش به موقت ماسک برای محافظت از خود از پیمانکاری گسترش بیماری های عفونی در محل کار.

دیگران با تکیه بر اعضای خانواده برای ارائه در خانه ماسک محافظ مد پارچه و فیلتر, خرید آنلاین, چند, Kaiser Permanente پرستاران گفت: پنج شنبه.

که چقدر بد جهانی کمبود ماسک ماسک به نظر می رسد برای تبدیل شدن به محلی در میان ویروسی همه گیر و فراگیر در جهان, زور زدن در تامین سلامت و بهداشت مراقبت از تجهیزات متکی توسط پرستاران و پزشکان برای حفاظت از خود بیماران و دیگران از یک بیماری کشنده.

در سونوما کانتی کمبود تجهیزات ایمنی باعث شده است تا اعتراض از پرستاران که خواستار بهتر اقدامات حفاظتی از جمله دسترسی بیشتر به سفت عرضه از ماسک ماسک ها و اطلاعات بیشتر در بیمارستان های محلی که در آن آنها به عنوان اصلی کارکنان در همه گیر پاسخ.

مناسب و بدون دنده, پرستاران از ترس توانایی خود را برای محافظت از خود و همکاران و بیماران همسایگان و عزیزان در خانه.

“پرستاران تبدیل شده اند بسیار نا امید و عصبانی به دلیل وجود روشن نیست و ارتباطی است. وجود ندارد شفاف سازی” گفت: دبورا برگر یک پرستار در قیصر است که با همکاری رئیس جمهور از پرستاران ملی ایران و رئیس جمهور از کالیفرنیا انجمن پرستاران که نشان دهنده پرستاران در ساتر و Kaiser Permanente بیمارستان در سانتا رزا.

پرستاران در ساتر سلامت سانتا رزا بیمارستان منطقه ای را امضا کرده اند نامه ای را متهم به بیمارستان از عدم محافظت از کارگران و خواستار آنها به دنبال دستورالعمل های سختگیرانه دولت است که برای آنها را به استفاده از ماسک ماسک — نه شل تر-اتصالات فولاد ماسک و قطعا bandanas یا روسری که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر نشان می دهد به عنوان ماسک صورت از آخرین رفت و آمد مکرر.

کسانی که شکایت اکو انتقاد از محلی پرستاران در Kaiser Permanente و سانتا رزا بیمارستان یادبود و به عنوان پرستاران و پزشکان در سراسر کشور در حال التماس برای کمک به برخورد با کمبود بحرانی تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک ماسک صورت و سپر است که می تواند کمک به جلوگیری از انتقال coronavirus.

آنها نگران هستند هر دو مورد بیمار شدن و بودن قادر به ارائه مراقبت های که مورد نیاز مانند قبل از هرگز و در مورد سهوا گسترش coronavirus به دیگران به دلیل ناکافی حمایت می کند.

برگر اتحادیه گفت: “او آگاه از پرستاران ارسال نامه به بیمارستان ها بیش از همه دولت را دنبال کالیفرنیا قوانین است که سخت تر از آرام CDC مقررات.

تجهیز پرستاران با ماسک که پایین تر از N95 ماسک ماسک — به خوبی شناخته شده به محلی آتش بازماندگان — مثل یک شلنگ باغ به یک آتش نشان رو به یک شعله یا ارسال یک افسر پلیس بر روی خیابان بدون جلیقه ضد گلوله, او گفت:.

“من برای نگه داشتن با استفاده از کلمه ‘زشت’, ” او گفت:. “من نمی توانم فکر می کنم از یک قوی تر کلمه است.”

یک ساتر سخنگو در بیانیه ای نوشته شده کاهش یافته است به ارائه اطلاعات خاص در مورد چه مقدار از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و لباس یا دستکش در دسترس بود و یا چگونه بسیاری از مقامات بیمارستان پیش بینی شده به آنها نیاز دارند.

“تعهد ما به حفظ بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی ایمن هرگز تغییرات” Sutter گفت: در آن بیانیه است.

این بیانیه همچنین با اذعان به کمبود تجهیزات حفاظتی “یک نگرانی قابل توجهی احساس می بشدت توسط سازمان های مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور از جمله آمریکا” و اشاره به “تعدادی از اقدامات پیشگیرانه برای رسیدگی به تجهیزات نیاز دارد در حالی که حفظ بیمار و ایمنی کارکنان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>