خریداران خط به عنوان Ross Dress for Less فروشگاه بازگشایی

اگر دو ماه در انزوا تدریس Lutu خانواده هر چیزی در آن بود این بود که آنها بیشتر مورد نیاز چنگال.

خوشبختانه برای مت و Haili Lutu و 1 ساله دختر Kalisi درب را عمیقا با تخفیف ظروف بود فقط 30 متری و حدود 15 دقیقه بعد از ظهر یکشنبه به آنها و اما منظم خط از همکار خریداران منتظر برای ورود به تازگی بازگشایی Ross Dress for Less در Iwilei.

ملی تخفیف بسته های زنجیره ای همه از مکان های خود را از جمله 20 در هاوایی در 20 مارس برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. انتخاب مکان در سراسر کشور آغاز شد بازگشایی مارس 15 تا جمعیت زیادی در McAllen, وابسته به تکزاس, یک نزاع و جدال بین مشتریان. هاوایی فروشگاه بازگشایی یکشنبه در بیشتر ارام شیوه ای.

گالری عکس: شکل خطوط در اوآهو, Ross Dress for Less, فروشگاه

این Lutus برداشت Iwilei محل فکر آن خواهد بود که کمتر شلوغ تر از Keeaumoku خیابان فروشگاه آنها معمولا مراجعه کنید. هنگامی که آنها وارد آنجا شد یک خط از حدود 40 نفر در خارج از فروشگاه ما بودند در حال حاضر با پوشیدن ماسک. یک کارمند مستقر در درب اجازه دادن به عنوان بسیاری از خریداران به عنوان ترک شد برای اطمینان از تعداد کل در فروشگاه تجاوز نمی 137 — حداکثر مجاز به حفظ مناسب اجتماعی فاصله در منطقه خرید در داخل.

چهار بطری از Purell ضد عفونی کننده دست ساخته شد در دسترس برای مشتریان به عنوان آنها وارد شده است. کارمند دیگری گشت منطقه با یک بطری اسپری برای ضد عفونی کردن چرخ و بالا لمسی مناطق.

اقدامات احتیاطی بودند اطمینان به Lutus که نمی جرأت خیلی از اولیه اقامت در خانه سفارشات اعلام شد. مت Lutu که مشغول به کار برای خطوط هوایی هاوایی و لواو شرکت شده است ، همسر او ادامه داد: به عنوان یک معلم دوم کلاس در Manoa ابتدایی. آنها بوده ام زنده ماندن در بخشی به لطف مواد غذایی جامعه-توزیع برنامه ها در آلوها ورزشگاه و Papakolea.

“ما شده ایم در خانه غذا خوردن مقدار زیادی گفت:” مت Lutu خنده. “و ما فقط متوجه شدم در طول این بیماری همه گیر است که ما به اندازه کافی ندارد چنگال.”

چند خریداران پشت Trisha Maedugay, 14, از Iwilei با صبر و حوصله منتظر با خانواده او برای مدتها در انتظار بازگشت به یکی از فروشگاه های مورد علاقه. 14-year-old فررینگتن دانش آموز دبیرستان امیدوار به لذت بردن از برخی از زمان با کیفیت در لباس و زیبایی راهرو.

“همه چیز که گران قیمت هستند در جاهای دیگر ارزان در اینجا,” او گفت:. “شلوار جین واقعا ارزان است.”

Akiko Miyata, 33, از Makiki ساخته شده ناخواسته را متوقف و با دو دخترش در خانه راه خود را از ماموریت. او گفت که او احساس امن بودن با وجود نسبتا گروه بزرگی از مردم در خط.

“من فکر می کنم اگر هر کسی با پوشیدن ماسک نگه داشتن یک فاصله امن و آگاه بودن از هر یک از دیگر همه چیز خوب خواهد بود,” او گفت:.

Nirlepa Caridad, 51, Makiki اما در زمان یک نگاه خط و تصمیم گرفت او می خواهم صبر کنید برای یک روز دیگر به بازگشت به چند مورد او می خواهم خریداری شده در روز قبل از آن در محل دیگری است.

Caridad گفت که او منتظر نیم ساعت در خط در McCully فروشگاه به انتخاب کنید تا برخی از لباس ها و آیتم های خانگی. یک ماسک dangled از یک گوش به او جلب کرد یک نفس هوای تازه چند متری دور از نزدیکترین فرد است. همه که دی اکسید کربن و او بیمار, او گفت:.

“به عنوان یک کل من فکر می کنم مردم در هاوایی باید بیشتر مورد توجه” او گفت:. “هنگامی که مردم مریض هستند, آنها در حال حاضر پوشیدن ماسک. (COVID-19) فقط یک فشار اضافی.”

صحنه بسیار مشابه در Kahala بازار محل که در آن بیش از 20 نفر منتظر در خط در اواخر بعد از ظهر. با کوچکتر مربع-فیلم, فروشگاه شد اجازه می دهد در داخل بیش از 89 خریداران در یک زمان.

تیم و میشل اسقف Kaimuki به دنبال آمد و چند خرت و محل اقامت آنها و آنها دو پسر به نقل مکان کرد در ماه ژانویه است. آنها انتظار می رود این فروشگاه مشغول بودند و نه منصرف توسط خط.

زن و شوهر گفت: آنها به شانس و همچنین می توان انتظار داشت در طول مستند. آنها فقط نا امید خود را برای پسران که علمی حرفه در Waialae ابتدایی و Kaimuki مدرسه به پایان رسید مناسب و بدون خداحافظی.

به عنوان آن را برای بسیاری از اسقف’ سفر به راس در روز یکشنبه بود و دیگری آزمایشی مرحله نسبت به حالت عادی. اخیر تعداد داده اند آنها را اندازه گیری امید تنها کمی خو علائم زودرس incaution آنها در پارک ها و سواحل در خانواده خود را درایو.

“ما انجام داده ایم تا به خوبی به عنوان یک دولت گفت:” میشل اسقف. “ما نمی خواهیم آن را به راه اندازی مجدد و باید همه چیز را تعطیل کنید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de