تیرانداز ‘خنثی’ 1 ملوان صدمه دیده در تگزاس نیروی دریایی ایستگاه

  • ANNIE RICE/CORPUS CHRISTI CALLER-TIMES VIA ASSOCIATED PRESS The entrances to the Naval Air Station-Corpus Christi were closed following an active shooter threat, today, in Corpus Christi, Texas. Naval Air Station-Corpus Christi says the shooter was “neutralized.”

    آنی برنج/کورپس کریستی تماس گیرنده-بار از طریق آسوشیتد پرس

    ورودی به ایستگاه هوایی نیروی دریایی-کورپس کریستی بسته شد بعد از یک فعال تیرانداز تهدید امروز در کورپس کریستی, تگزاس. Naval Air Station-کورپس کریستی می گوید: تیرانداز بود “خنثی کرد.”

کورپس کریستی, تگزاس >> یک تیم امنیتی “خنثی” فعال تیرانداز اوایل امروز در یک تگزاس ایستگاه هوایی نیروی دریایی ایالات متحده نیروی دریایی گفت.

این تیم امنیتی در پاسخ به Naval Air Station-کورپس کریستی در حدود 6:15 صبح یک ملوان اختصاص داده شده به نیروهای امنیتی تیم مجروح شد اما در وضعیت خوب, نیروی دریایی گفت.

مجروح نیروی دریایی ملوان به ضرب گلوله کشته شد اما با پوشیدن زره بدن, به گفته یک مقام آمریکایی که نمی خواست نامش فاش نشود به ارائه اطلاعات هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است.

تسهیلات در lockdown برای حدود پنج دقیقه صبح امروز اما که برداشته شد در مدت کوتاهی قبل از ظهر. یک دروازه باقی مانده بسته شده است.

ایستگاه مشابه مستند در ماه دسامبر گذشته. در حادثه دیگری در این پایگاه در سال گذشته یک مرد مجرم به تخریب دولت ایالات متحده مالکیت و در اختیار داشتن یک سرقت اسلحه برای رمنج از کامیون خود را به یک مانع در کورپس کریستی ایستگاه.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de