شوک دارای مقدار زیادی در ذخیره

Shockwave, driven by Aiden De Campo, storms to victory in the Gloucester Park straight tonight.
آیکون دوربینشوک رانده شده توسط Aiden De Campo, طوفان به پیروزی در گلاستر پارک مستقیم امشب. اعتبار: کین Bourke/همیلتون سازندگان محتوا

بزرگراه میان ایالتی کارناوال چشم انداز شوک تحویل reinsman Aiden De Campo, دوم راست, $50,000 4YO و 5YO قهرمانی (2130m) هنگامی که او برنده گلاستر پارک ویژگی امشب.

د کمپو در زمان Ryan بل-آموزش $1.24 مورد علاقه شوک به اوایل سرب و او دارای 1:56.5 به نمره تقریبا 5 متر از بلچلی پارک ($7.50) در حالی که اقیانوس ریج (8 دلار) زد یک سوم است.

یک قهرمانی برنده با Handsandwheels سال گذشته De Campo گفت: شوک بود cruised خانه با تعداد زیادی در ذخیره در اولین شروع خود را برای دو ماه.

“او می خواست برای رفتن سریع تر در 400m و من در مبارزه برای نگه داشتن او را به میدان” د کمپو گفت. “او آن را به راحتی در صفحه اصلی راست و تا به حال یک بیت به سمت چپ.”

مدیریت صاحب کوین Jeavons پرچم کوئینزلند و NSW ماموریت برای شوک.

“بریزبن و سیدنی مسابقات در این سال مورد بحث قرار گرفته اند,” Jeavons گفت. “او ثابت کرد کلاس های خود هنگامی که او برنده قطعه طلایی در اینجا در ماه دسامبر است.”

د کمپو گفت که او مشتاق به حفظ درایو زمانی که زنگ شتافت شوک در بین آهنگ.

“من بیش از وجود دارد به رانندگی او” د کمپو گفت. “این اسب توانایی برای حفظ سرعت بالا یک دارایی است که می تواند او را برنده بزرگ مسابقه در کشورهای دیگر است.”

خریداری برای $46,000 در یک پرت yearling فروش Shockwave است $330,000 سهام-نان پس از 11 برد و 11 مکان در 33 شروع می شود.

در اوایل امشب, co-مربیان گرگ و Skye پیوند بریده پایدار quinella زمانی که $2.80 مورد علاقه Vampiro رتبه 1:56 و برنده 2.5 متر از ما جیمی جانستون (19 دلار) در $25,000 رایگان برای همه (2536m).

در راس Olivieri-آموزش Im پر از بهانه ($3.10) سوم به پایان رسید.

Colin Brown guides Vampiro to the finish line at Gloucester Park tonight.
آیکون دوربینکالین براون راهنماهای Vampiro به خط پایان در گلاستر امشب پارک. اعتبار: کین Bourke

شش سال Vampiro که برنده آخرین جمعه هفته Pinjarra جام (2692m) نشان داد شتاب انفجاری به عبور از دروازه نه و سرب پس از 100m امشب.

او در برابر فشار از Vultan قلع شتافت که در خارج از او را از مراحل اولیه بود و نیست شانه ای بالا انداخت تا پس از زنگ.

“Vampiro دوست دارد که به چالش کشیده” reinsman کالین براون گفت. “او اجرای یک زمان سریع و آماده است برای رفتن به سطح دیگری. هر چند او در Pinjarra و با سرعت دوباره امشب, این, اسب, است, فقط به عنوان خوب اگر رو به نسیم.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im