کشتی به استرالیا coronavirus مرگ و میر بادبان به مانیل خلیج

کاویته فیلیپین >> یک کشتی کروز در حال بررسی در استرالیا برای جرقه coronavirus عفونت های لنگر انداخته در خلیج مانیل در روز پنج شنبه به همراه خدمه فیلیپینی, صفحه اصلی.

روبی شاهزاده خانم می پیوندد حداقل 16 کروز دیگر کشتی ها در لنگر خود انتظار بیش از 5000 خدمه فیلیپینی به آزمایش می شود برای coronavirus قبل از پیاده.

گارد ساحلی سخنگوی آرماند Balilo گفت: 214 خدمه فیلیپینی در روبی شاهزاده تست خواهد شد اما ممکن است باید صبر کنید پشت آن از کشتی های دیگر.

روبی شاهزاده خانم بوده است و مربوط به 19 مرگ و میر در استرالیا و دو در ایالات متحده است. استرالیا تحقیقات در تلاش است به تعیین چرا 2,700 مسافران و خدمه اجازه داده شد به پیاده در سیدنی در مارس 19 قبل از آزمون نتایج بیمار مسافران شناخته شده بودند.

بسیاری از مسافران پرواز از سیدنی در خارج از کشور. دو نفر در خانه در ایالات متحده آمریکا از جمله لس آنجلس ساکن چانگ چن که خانواده تحت پیگرد شاهزاده Cruises برای بیش از $1 میلیون نفر در طرح دعوی در دادگاه ادعا آن را شکست خورده هشدار به مسافران را به خطر است.

اولیه دسته ای از 300 خدمه فیلیپینی چپ کشتی در ماه گذشته گرفته شد و به سیدنی برای گرفتن یک پرواز چارتر به مانیل.

کشتی های کروز خواسته شده است به صبر در مانیل خلیج لنگرگاه منطقه به جای docking در نزدیکی بنادر به عنوان بخشی از سخت احتیاطی در برابر ویروس. پزشکی و گارد ساحلی تیم حفاظتی مناسب سفر با قایق و انجام تست های پردازنده هر یک لنگر کشتی در یک تلاش پر زحمت قبل از خدمه فیلیپینی می توانید پیاده برای درمان در یک بیمارستان و یا به اقامت در بیشتر قرنطینه بسته به نتایج آزمون.

“پروتکل های سخت است. تیم ما دریافت, پردازنده, انجام تست های گرد و سپس خدمه صبر کنید برای سه روز” Balilo گفت از طریق تلفن. “اگر آنها تست مثبت ما آنها را به بیمارستان اما اگر آنها ما آزادی, اما آنها هنوز هم باید به برخی از روزها از انزوا.”

بیش از 24,000 کارگران فیلیپینی, از جمله نزدیک 17,000 کشتی خدمه و پرسنل بازگشته اند از طریق هوا و دریا پس از آواره از coronavirus همه گیر و مستندات در سراسر جهان است. آنها ضعف امکانات قرنطینه در شهر مانیل.

مقامات فیلیپین را متوقف کرده اند ورودی پروازهای بین المللی به مدت یک هفته شروع ممکن است 3 در تلاش برای decongest قرنطینه امکانات در شهر مانیل و آماده شدن برای ورود ده ها هزار نفر بیشتر از بازگشت کارگران فیلیپینی در هفته های آینده.

فیلیپین یک منبع اصلی از کار جهانی و بزرگ درآمد پرداخت توسط میلیون ها نفر از کارگران را نگه داشته مانیل اقتصاد شناور برای چندین دهه به عنوان یک تاسیسات برای خانواده های فقیر.

نزدیک به 2000 فیلیپینی آلوده شده است coronavirus در 46 کشورهای خارجی و 215 فوت کرده اند بسیاری از آنها کارگران با توجه به وزارت امور خارجه در مانیل. تعداد زیادی از فیلیپینی مواجه شده است و اخراج با توجه به تعطیلی کسب و کار در خارج از کشور و دولت تلاش کرده است برای آوردن بسیاری از آنها را به خانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de