کلانتر, بازنشسته معاون شکایت بیش از مرگ بلومفیلد مرد

سابق Sonoma County sheriff معاون تا به حال سابقه برخورد خشونت آمیز با مردم و به درستی آموزش دیده در استفاده از گردن نگه دارید که منجر به مرگ یک بلومفیلد مرد ماه نوامبر گذشته با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه توسط مرد خانواده است.

Sonoma County Sheriff را می دانستم که در مورد یک رشته از نیروی بیش از حد اتهامات علیه بازنشسته معاون, چارلز, Blount, اما موفق به نشانی آنها را با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل از طرف مادر دیوید گلن Ward, 52, مردی که درگذشت در Nov. 27 حادثه است.

طرح دعوی در دادگاه متهم, Blount, 60 و معاون Jason کمی با استفاده از نیروی بیش از حد در طول بازداشت صورت گرفت که در یک بن بست و خیابان در بلومفیلد در نتیجه شکار کردن با سرعت بالا.

دوربین های دیجیتال فرسوده با نمایندگان اسیر لحظات پایانی بخش زندگی است. آنها نشان می دهد, Blount, 19 سال کهنه با کلانتر, پیچیده بازوی خود را در اطراف بخش گردن و bashed سر خود را به سمت ماشین به عنوان او تلاش به جلو و او را از طریق یک پنجره باز کنید.

کمی اخراج تیزر دو بار در بخش از طریق یک پنجره باز هوندا مدنی که در بخش گزارش شده بود به سرقت رفته توسط یک مرد مسلح چندین روز قبل. نادانسته به نمایندگان و دو سباستوپول افسران پلیس در صحنه بخش بهبود حال این خودرو پیش از آن روز.

طرح دعوی در دادگاه که به دنبال نامشخص میزان خسارت علاوه بر نام شهرستان سونوما و Sonoma County Sheriff علامت Essick به عنوان متهمان. این ادعا Essick می دانستم که مهندس بود و “گرایش به خشونت” بود و نشان داد سابقه استفاده از نیروی بیش از حد در گذشته اما موفق به مراحل درمانی برای جلوگیری از نقض آینده توسط خود کارمند.

در اوایل 2019, مهندس ناظر توصیه می شود معاون تحت آموزش های اضافی در استفاده از کاروتید نگه دارید و پس از بررسی یک حادثه که در آن مهندس نادرست با استفاده از این تاکتیک بر روی یک فرد به طرح دعوی در دادگاه گفت. مهندس پاسخ با پر کردن یک شکایت رسمی که او تحت درمان ناعادلانه با توجه به کت و شلوار. به جای بازآموزی Blount Essick شروع به رسیدگی انضباطی در برابر استاد راهنما کت و شلوار ادعا. بخش فوت کرد چند ماه بعد.

“این تصویب Blount خشونت از بالاترین سطح کلانتر, باعث, عمومی باقی می ماند در معرض یک مرد که دیر یا زود قرار بود برای کشتن کسی که در نهایت آیا” طرح دعوی در دادگاه گفت.

Essick را بلافاصله بازگشت یک تماس تلفنی به دنبال نظر سه شنبه ، Sonoma County sheriff سخنگوی Sgt. ژوئن والنسیا گفت: آن را در برابر شهرستان و کلانتر, سیاست برای صحبت در مورد پرونده های حقوقی مداوم.

“ما شده اند نه خدمت با طرح دعوی در دادگاه ما آن را نمی خواند به طوری که در این زمان در سیاست ما قصد داریم به نظر” والنسیا گفت.

هری Stern, Blount, وکیل گفت: در یک ایمیل به بیانیه ای که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به بررسی طرح دعوی در دادگاه. او در پاسخ به سوالات خاص در مورد اتهامات علیه خود مشتری است.

کمی و سباستوپول افسر پلیس اندرو بائر که همچنین به عنوان یک متهم در این پرونده متهم به شاهد استفاده بیش از حد زور توسط مهندس و عدم محافظت از بخش با وجود یک وظیفه به انجام این کار.

بائر که در استخدام پلیس سباستوپول شش سال پیش بود اما کار را برای Sonoma County Sheriff را سه سال قبل نمی تواند بلافاصله نظر سه شنبه ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de