کلانتر Essick می گوید نمایندگان از سرگیری اجرای سلامت به منظور

او اشاره کرد به عنوان مثال این واقعیت است که مردم همچنان به خط از بالا به داخل فروشگاه Costco Home Depot, فریدمن برادران و فروشگاه های دیگر و در عین حال کوچک محلی خرده فروشان هنوز نشده مجاز به فروش کالاهای فراتر از منظقه.

“آیا مناسب است که به یک خطر برای سلامتی مناسب است؟” Rabbitt پرسید.

هاپکینز گفت: اقتصادی شهرستان مقامات شده اند سخت در محل کار با جامعه کسب و کار در بهترین شیوه های است که اجازه می دهد مردم برای بازگشایی, اما انجام این کار با خیال راحت.

“ما می خواهم همه را به یک چشم انداز مشترک برای شهرستان رفتن به جلو” گفت هاپکینز که در میان اعضای هیئت مدیره در هفته گذشته گذراند ترین پژمرده عمومی نقد کلانتر موضع.

“در ریشه آن به اشتراک گذاری اولویت نگه داشتن جامعه امن و سالم,” او گفت:.

در این بیانیه مشترک از Essick و خور پس از عجله مرتب سری از جلسات روز جمعه گذشته با بالا شهرستان قانونگذاران و مقامات بهداشتی که موفق به تولید یک توافق با Essick — هر چند یکی در دست بود چندین بار در آن روز با توجه به چندین شرکت کنندگان است.

برای فرودگاه گرین چاشنی محلی officeholder آن به خصوص مخدوش لحظه — باز سیاسی شکاف با شهرستان های برتر افسر اجرای قانون برای اولین بار در مدت منتخب رسمی بود که علنا پرسش از صحت و پایه و اساس سلامت جهت است که اداره محلی زندگی پس از اواسط ماه مارس.

“به عنوان منتخب خود را کلانتر من دیگر نمی تواند در وجدان خوب در ادامه به اجرای سونوما کانتی بهداشت عمومی سفارشات بدون توضیح است که جرم در غیر این صورت قانونی کسب و کار و رفتار شخصی” او نوشت: در اولیه بیانیه ای به کلانتر, Facebook صفحه.

یک روز بعد در مصاحبه ای پس از این جفت ارز از جلسات با نمایندگان او رشد عاطفی و بی حرمتی در توصیف اقتصادی درد او را دیدم و در نتیجه از محلی shutdown: “من پس از این f–king بهداشت سفارش,” او گفت: “و من اصلی بیانیه ای که ما در حال انجام در ژوئن 1 می ایستد تا دکتر Mase است که قادر به ارائه با اطلاعات کافی که ما در مسیر درست است.”

پس از خرید اینترنتی, تلاش برای رسیدن به کلانتر برای مصاحبه بیش از آخر هفته ناموفق بودند که هنوز هم بیشتر در انتخاب رهبران به انتظارنشسته بودند تا به انتقاد از او را.

اما زمانی که او و خور را اندکی در دوشنبه آنها را ظاهرا دست در دست.

گفت: فرودگاه گرین “من فکر می کنم در نظر گرفتن یک مکث با کلانتر خوب بود. … من فکر می کنم ما به یک جای بهتر.”

Mase در او به طور منظم دوشنبه در نشست خبری به حال به می گویند در مورد این قسمت به جز که او را دیدم “تفاوت” در چگونه شهرستان شد برنامه ریزی برای ادامه.

“من فکر می کنم که ما در یک جای خوب در حال حاضر از نظر ارتباطات دوسويه” او گفت:.

Essick و گروه خود را سخنگوی رئیس دگرمن. خوان والنسیا اشاره کرد که از حمایت قابل توجهی برای کلانتر عمل به وضوح قابل مشاهده در رسانه های اجتماعی و ابراز شده توسط ساکنان و کسب و کار مردم در سراسر شهرستان. آنها گفت که این گروه به دنبال آموزش و پرورش بیش از اجرای پس از اولین پناهگاه در محل سفارش صادر شد تقریبا 11 هفته پیش به هر حال.

از روز جمعه این گروه تا به حال صادر شده و یا ساخته شده 13 دستگیری و یا استناد همیشه در رابطه با برخی دیگر از جرم جنایی مانند استفاده از مواد مخدر, مواد مخدر, فروش یا سرقت ،

آژانس نیز تا به حال صادر شده 19 هشدارهای مرتبط با ساخت و ساز غیر مجاز در اوایل بیماری همه گیر و یا اجاره تعطیلات خانه های که باقی می ماند ممنوع تحت سفارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de