کلانتر تماس هلیکوپتر به خصوصی سازی سوپر باول حزب

نبود یک پل هوایی از نیروی دریایی جت اما طرفداران فوتبال در سوپر باول حزب خود را هوایی نشان می دهد یکشنبه هنگامی که کلانتر علامت Essick خود را احضار, وزارت هنری 1 هلیکوپتر به هلدزبرگ کارخانه شراب سازی میزبانی وب جمع آوری شده است.

Essick بود که یک مهمان در حزب در اردن تاکستان & Winery ساخته شده بداهتا تصمیم به درخواست دو نفر خدمه را به رها کردن در گفت کلانتر دفتر سخنگوی Sgt. ژوئن والنسیا.

“این هیچ متفاوت از ما رفتن به مدرسه و نشان دادن هلیکوپتر برای کودکان و نوجوانان” والنسیا گفت.

جان اردن بنیاد خصوصی بشردوستانه اجرا شده توسط کارخانه شراب سازی انداخت حزب برای نشان دادن قدردانی خود را برای غیر انتفاعی و رهبران آن با شرکای گفت: لیزا Wittke Schaffner, بنیاد اجرایی, مدیر سابق و هلدزبرگ شهردار.

خصوصی مهمان لیست شامل Essick و منطقه سونوما کانتی سرپرست Shirlee زین است که در میان یک گرم انتخاب مجدد مبارزه است.

والنسیا گفت: این دیدار توسط کلانتر هلیکوپتر بخشی از این سازمان در حال انجام تعامل جامعه تلاش مشابه به بازدید از مدارس کسب و کار و حوادث مانند بال بیش از شراب هوای کشور نشان می دهد.

هلیکوپتر فرود آمد در شراب سازی سوپر باول در سال های گذشته والنسیا گفت: “اما او نمی تواند ارائه جزئیات بیشتر در مورد که چگونه بسیاری از بار. کارخانه شراب سازی را برای اولین بار آغاز شد میزبانی این رویداد سوپر باول حدود پنج سال پیش Wittke Schaffner گفت.

این هلیکوپتر در انجام وظیفه یکشنبه و قصد پرواز اما بر روی زمین در Charles M. Schulz-Sonoma County Airport زمانی که Essick دستور آنها را به پرواز به کارخانه شراب سازی گفت: Misti چوب, کلانتر, سخنگوی. عامل هنری 1 هزینه حدود 460 دلار در هر ساعت از جمله ساییدگی و پارگی چوب گفت. او برآورد پرواز رفت و برگشت زمان و از کارخانه شراب سازی بود و حدود 12 دقیقه و در مجموع حدود 92.

هنگامی که هلیکوپتر فرود آمد و خلبان و گروهبان در هیئت مدیره باقی ماند برای حدود یک ساعت. این جفت ارز صحبت به مهمانان پرسش ها پاسخ داد و به آنها نشان داد هواپیما. آنها هنوز هم در وظیفه و قادر به پاسخ به تماس های چوب گفت.

“آموزش و پرورش عمومی و ارتباط سازی است که بخشی جدایی ناپذیر از جامعه ما گرا پلیس فلسفه” چوب گفت: در یک ایمیل. “شما توجه داشته باشید ما بیانیه ماموریت آغاز می شود ‘با مشارکت جوامع ما …'”

Essick کاهش درخواست برای مصاحبه در مورد این رویداد سه شنبه و چهارشنبه.

این 5.5 میلیون دلار هلیکوپتر خریداری شد سونوما شهرستان کلانتر دفتر در سال 2017 جایگزین هلی کوپتر. کلانتر دفتر متکی بر هلیکوپتر برای عملیات جستجو و نجات در سراسر شهرستان و برخی بیش از حد از راه دور و یا خطرناک برای دسترسی گشت نمایندگان و یا به ارائه یک نمایش در بالای سر و از فرار مظنون در میان دیگر شرایط است. عکس از هلیکوپتر گرفته شده توسط حزب را برانگیخت در این مراسم آغاز شد نورد در رسانه های اجتماعی شنبه, ارائه یک نگاه اجمالی از جشن در 1200 هکتار شراب و مستغلات در اوک نکردم تپه در شمال شرقی هلدزبرگ.

“سرگرم کننده!” زین اظهار نظر در Facebook پست در مورد حزب های خود را عکس از Essick و خندان او در مقابل هلیکوپتر. او در پاسخ به یک درخواست برای مصاحبه در مورد این هلیکوپتر دیدار با مهلت چهار شنبه.

دن Drummond, مدیر اجرایی منطقه سونوما کانتی مالیات دهندگان ارتباط گفت: “فکر نمی کنم هنری 1 بازدید به کارخانه شراب سازی بود بسیار متفاوت از دیگر حوادث هلیکوپتر حضور داشتند. او گفت که او خواهد بود بیشتر نگران اگر مهمان بودند مصرف خصوصی در این هواپیما که والنسیا گفت: اتفاق رخ نداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>