شفیلد سپر: در فرم کوئینزلند بازکن جو سوختگی کمک می کند تا خریداران به 171-اجرای افتتاحیه چوگان ایستادگی در برابر غرب استرالیا در WACA

AAPغرب استرالیا

Joe Burns enters the field at the start of day 2 of the Marsh Sheffield Shield cricket match between the Warriors and the Bulls at the WACA.
آیکون دوربینجو می سوزد وارد میدان در شروع روز 2 از مارش شفیلد سپر مسابقه کریکت بین رزمندگان و گاو در WACA. اعتبار: ریچارد WAINWRIGHT/AAPIMAGE

آزمون بازکن جو سوختگی کمک کرده است کوئینزلند ساخت یک پلت فرم قوی آنها به عنوان مجموعه ای در مورد تعقیب غربی استرالیا نوبت اول’ مجموع در خود محوری شفیلد سپر برخورد در WACA زمین.

از سرگیری در 0-11 دوم قرار می گیرد, Queensland رسیده 1-180 در چای در روز به دنباله WA اما فقط 97 اجرا می شود در روز شنبه.

از هم جدا شده فقط چند نکته در نردبان شکست برای هر دو طرف در آخرین دور ثابت خواهد به طور بالقوه کشنده است.

می سوزد و به نظر می رسید برای مجموعه دوم پی در پی قرن پس از او تن در برابر ویکتوریا در هفته گذشته تنها به گرفتار شود و دگرگون توسط رسانه هاي متی کلی برای 93 فقط قبل از شکستن.

تازه کار, درب بازکن, برایس خیابان batted از طریق دو جلسه به کامپایل یک ناظر شکست نخورده 60 در حالی که ناتان McSweeney بود برای 11 فقط بعد از چای.

Matthew Kelly bowls during day 2 of the Marsh Sheffield Shield cricket match between the Western Warriors and the Queensland Bulls.
آیکون دوربینمتی کلی کاسه در طول روز 2 از مارش شفیلد سپر مسابقه کریکت بین غربی رزمندگان و کوئینزلند گاو نر. اعتبار: ریچارد WAINWRIGHT/AAPIMAGE

WA شد دگرگون کردن 277 در یک روز برابر یک کوئینزلند حمله توسط آمار بازگشت به طور منظم خط مقدم bowlers مایکل Neser و علامت Steketee.

شکست برای چهارم قرار می گیرد و می تواند در پایان پیشنهاد خود را برای ایجاد سپر نهایی پس از آنها به خوبی می چرخاند و در نقطه دوم فقط دو دور پیش.

کوئینزلند در مقابل می توانید با قرار دادن یک دست بر روی یک نقطه در این جام با پیروزی در پرت جلوتر از هفته آینده نهایی دور.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de