شیهان لوینسون صدای سرخوردگی آنها به عنوان استعفا از پلیس کمیسیون

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

دو آواز اعضای هونولولو پلیس کمیسیون استعفا, ابراز نا امیدی در محدود قدرت که کمیسیون نظارت اداره پلیس و رئیس آن سوزان بالارد.

وکیل سابق دادستان فدرال Loretta شیهان استعفا موثر امروز و بازنشسته هاوایی دادگاه عالی دانشیار عدالت استیون لوینسون استعفا داد و روز شنبه از هفت عضو همه داوطلب کمیسیون.

“برای یک به اصطلاح غیر نظامی نظارت بدن کمیسیون بسیار کمی نظارت قدرت با دندان” لوینسون گفت. “و با توجه به استفاده از آن قلدر منبر به انجام تحقیقات و روشن مشکلاتی که به آن معتقد است در حال وقوع در بخش کمیسیون بوده است در طول تاریخ تمایلی به انجام است که برای استفاده از آن و همچنان تمایلی به استفاده از آن زیاد است.”

“Loretta و من به نقطه که در آن ما می تواند آن را ندارد; آن را فقط به ارزش آن است.”

شیهان افزود: “در قلب آن زمان کمیسیون بسیار متمرکز بر حمایت از رئیس پلیس. که چیز بدی نیست. که چیز خوبی است. این درست است که شما لازم نیست که.”

شیهان و لوینسون ابزاری بودند در انتخاب بالارد در اکتبر سال 2017 انتخاب شده توسط یک 4-0 رای در پی رسوایی که منجر به محکومیت سابق رئیس لوئیس Kealoha اتهام انسداد توطئه سرقت هویت و تقلب در بانک.

شیهان تنها کمیسر در ژانویه 2018 به رای در برابر یک بحث توافق است که اجازه Kealoha بازنشسته با 250.000 دلار حل و فصل است.

زمانی که شیهان شد رئیس و لوینسون معاون رئیس آنها به رهبری یک تلاش موفق به رئیس سالانه ارزیابی دقیق تر و شفاف و مشغول به کار در طرح های دیگر با هدف ساخت این کمیسیون و بخش بیشتر در دسترس مردم است.

آنها آشکارا ابراز سیاست اختلافات آنها را با بالارد.

لوینسون گفت: “یکی نیست به حضور بیش از حد بسیاری از جلسات … به این معنا که در آن مرکز ثقل است که از نظر سیاست جهت گیری در کمیسیون. آیا تعادل گرایش به نکته به سمت تلاش برای یک ناظر و یا اینکه آیا تعادل گرایش به نکته سوی یک حامی به عنوان یک پیش فرض حالت این اداره و رئیس و یک مدافع از گروه و رئیس. من نمی خواهد انتظار رفتن به جلو به دیدن بسیاری از امواج ساخته شده توسط این کمیسیون است.”

هر دو شیهان و لوینسون گفت که با وجود برخی اختلافات با بالارد آنها فکر می کنم او در حال انجام یک کار خوب.

شیهان گفت بالارد اجرا کرده است یک افسر بدن دوربین برنامه توسعه HPD را بی خانمان کمک رسانی و جهت یابی مراکز و “قطعا ترمیم روحیه در اداره پلیس و انجام یک کار عالی در بازسازی crime lab.”

“همیشه وجود دارد پیشرفت های ساخته شده و پیشرفت را به دنبال شود اما او انجام می شود مقدار زیادی در کوتاه تصدی,” او گفت:. “کاملا در طول سال سو و من تا به حال ما اختلافات اما هر گونه اختلاف نظر نباید کاستن از دستاوردهای او نه یک بیت.”

لوینسون گفت: این کمیسیون به تازگی به اتمام کار بر روی آن سالانه ارزیابی از رئیس که به احتمال زیاد خواهد شد به طور رسمی به تصویب رسید و در روز شنبه برنامه ریزی شده جلسه کمیسیون.

در حالی که او تا به حال خود را در مخالفت با بالارد “من از طرفداران رئیس و من با افتخار از راه او انجام شده و بخش.”

شیهان سرنگون شد به عنوان رئیس کمیسیون در ماه ژانویه پس از نزدیک به دو سال در راس. در آن زمان هر دو شیهان و جانشین فعلی رئیس شانون Alivado ساخته شده آن را روشن آنها معتقد بودند همکاران خود خواست تغییر در سبک رهبری.

پس از ورود در کمیسیون شیهان به شدت ابراز تمایل خود را برای پنل به شفاف تر و فعال بود و بحرانزده Kealoha را سخت ترین منتقد. در شهردار کرک کالدول ژوئن 2016 در کنفرانس خبری اعلام او قرار ملاقات ساخته شده به عنوان بحث در اطراف Kealoha شد چرخش و کمیسیون بود برای انتقاد نیست به طور فعال بررسی او شیهان پیشنهاد پنل انجام نمی شد به اندازه کافی و گفت که آن را “قطعا می تواند سوال از احزاب که درگیر شدند.”

شیهان گفت که او آماده بود برای ترک پس از دوره اول رسما به پایان رسید در پایان 2019 باقی ماند اما در لوینسون درخواست. او گفت که او و لوینسون به دلیل مشترک خود را در زمینه های حقوقی, قادر به گزاف گویی ایده از هر یک از دیگر.

اما با لوینسون تصمیم به ترک روز چهارشنبه “من لازم نیست به ماندن ندارد.”

شیهان, 59, به نام وقت خود را در کمیسیون “یک تجربه عمیق” و “عمیقا رضایت بخش برای به چالش کشیدن وضعیت موجود … اما شما نمی توانید انجام دهید که برای همیشه لطفا برای. وجود دارد می آید یک زمان به حرکت می کند و اجازه دهید شخص دیگری انجام این کار است.”

لوینسون خواهد شد که 74 در هفته آینده گفت: او در حال مبارزه با سرطان پروستات است و او و همسرش در حال آماده سازی برای یک حرکت ممکن است به یک زندگی ارشد جامعه و کسانی هستند که مسائل کلیدی رانندگی خروج خود را.

لوینسون گفت که او معتقد است “قطع ارتباط بین انتظارات عمومی در خصوص کمیسیون” و چه قدرت آن در واقع تحت این شهرستان هونولولو منشور.

“این کمیسیون تنها یک قدرت واقعی از طریق نظارت است که استخدام شلیک و انضباط رئیس” لوینسون گفت.

لوینسون به ذکر است که منشور لیست یکی از این کمیسیون وظایف به عنوان دریافت توجه و بررسی اتهامات عنوان شده توسط عموم در برابر رفتار این گروه یا اعضای آن است. و در حالی که کمیسیون بررسی می کند شکایت علیه فرد افسران کمیسیون صرفا مشورتی و توصیه به رئیس که نیازی به قبول یا دنبال یک توصیه و یا حتی به آن پاسخ دهند.

“بنابراین در اینجا ما صرف مقدار زیادی از زمان انجام بسیاری از تکالیف و مقدار زیادی از آماده سازی بیش از آنچه که در نهایت تبدیل به یک جهنم تمام زیادی” لوینسون گفت.

بالارد خواسته به اظهار نظر در مورد استعفا در بیانیه ای گفت:, “کمیسیون شیهان و لوینسون ارائه چشم انداز و رهبری در طول یک زمان بسیار دشوار و فداکاری و تلاش کمک HPC و HPD به حرکت در جهت مثبت دوباره. ترکیب خود را خدمت به مردم از هونولولو مهم است.”

Alivado در بیانیه ای تشکر دو خروجی کمیسیون برای ارائه “دیدگاه های مهم” را به عنوان به خوبی به عنوان “تعالی پس زمینه حقوقی و حرفه ای است.”

دو استعفا ترک هفت-عضو کمیسیون تنها با چهار نفر عضو فعال دارد.

کارن چانگ استعفا از کمیسیون چند ماه پیش درست قبل از اواسط ماه فوریه اعلام شده توسط ریک Blangiardi شوهرش که او در حال اجرا است برای هونولولو شهردار در سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>