اصلاح و کوتاه کردن مو ؟ هنوز در سونوما کانتی

Sonoma County Health افسر دکتر Sundari Mase گفت: آن است که هنوز هم بیش از حد خطرناک برای بازگشایی سالن مو و آرایشگری که بسته شده اند و برای 10 هفته طول coronavirus گیر یک تصمیم که بسیاری از چپ سالن صاحبان گیج و نگران.

“ما درک می کنیم که ایمنی شماره 1 با مشتریان ما است. بنابراین ما همچنان به پیروی و پیگیری سفارشات” گفت: Giselle سالازار صاحب رنگ نوار سالن در پتالوما. “اما من فکر می کنم به عنوان آرایشگری زیادی وجود دارد ما می توانید انجام دهید برای اطمینان از شرایط بهداشتی و مراقبت از مشتریان ما. این مایه تاسف است که ما در حال گرفتن شانس برای انجام این کار است.”

Mase اعلام کرد تصمیم او تنها چند ساعت پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به سونوما کانتی و بسیاری دیگر از استان ها در دولت اجازه بازگشایی محلی مو-برش کسب و کار. در حالی که او اغلب به دنبال Newsom سرب در همه گیر مربوط به دستورالعمل Mase گفت که او آماده است تا به مرحله کوتاهی مو پس از بررسی های محلی coronavirus نرخ ابتلا به عفونت بستری اعداد و ادامه داد: PPE کمبود در شهرستان, در میان دیگر پرچم قرمز.

Mase به نگرانی های خاص با این خط از کار در یک دوره سرایت.

“این بسیار نزدیک و در یک تعامل بین دو نفر برای یک دوره طولانی از زمان,” او گفت:. “این می تواند نیم ساعت آن می تواند سه ساعت به عنوان همه ما می دانیم. این محیط سرپوشیده. اغلب وجود دارد رفتن به موسسات کوچک تر که نمی بسیاری از تبادل هوا.”

Mase همچنین اشاره کرد که بسیاری از مو مشتریان با استفاده از سرویس بهداشتی و دیگر مناطق رایج در حالی که انتظار برای قرار ملاقات خود را.

“همه که باعث می شود آن را کمی بیشتر خطرناک است,” او گفت:. “به همین دلیل است که ما می خواهم برای دیدن جایی که ما داده است قبل از اینکه ما حرکت به سمت باز کردن امکانات داخلی مانند آن.”

آرایشگری نگران هستند علامت OK خواهد آمد بیش از حد دیر است. سالازار گفت: او را قبول نمی کند وام SBA ترس آن خواهد شیرجه رفتن او به بدهی. او سپاسگزار بود دریافت مزایای بیکاری.

“هنوز آن ساخته شده آن را یک چالش,” او گفت:. “من و اجاره محل سکونت در رونرت پارک. من اصلا اجاره بخشش. و من یک فروشگاه است که همچنین دریافت نمی کند اجاره بخشش. در حال حاضر پس انداز من در حال خشک شده است.”

Salazar نگرانی بیش از حد در مورد او چهار کارکنان. برخی از سالن مو ندارد و کارکنان در تمام بلکه عمل بر اساس کمیسیون با آرایشگاه بیشتر یا کمتر اجاره فضا در صندلی. کسانی که کارگران خود را سربار — ابزار پیرایش, شامپو, لوازم و شاید به زودی تجهیزات حفاظت شخصی.

این مورد برای دانیل Molkenbuhr یک پیمانکار مستقل که کاهش مو در هاله سالن در سانتا رزا. پس از یک سری از عوارض و او در نهایت شروع به گرفتن بیکاری چک سه هفته پیش. هنگامی که او می شود به بازگشت به کار Molkenbuhr گفت: آن را به او حداقل دو ماه برای بازیابی از دست داده حقوق و دستمزد.

“از آنجا که این چیزی است که با کسب و کار دوم من در درب راه رفتن و من مجبور به پرداخت در پیشبرد برای این ماه,” او توضیح داد. “من در حال حاضر مجموعه ای است, چرا که من هیچ پول را ندارد ماه گذشته.”

چه vexes بسیاری از سبک ها — و مردم در مجاور صنایع مانند manicurists و تو, هنرمندان — این است که آموزش در روش های بهداشتی است که یک پیش نیاز برای این کار است.

“به عنوان آرایشگری ما صحبت میان هر یک از دیگر و ما گاهی اوقات احساس می کنم این ناعادلانه است که برخی از کسب و کار باز قبل از ما” سالازار گفت. “ما رفتن به مدرسه برای یادگیری در مورد بهداشت عملیات حتی بیشتر از برش مو.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de