کوسه ها به نوبه خود به جوانان به عنوان آسيب کوه

سن خوزه — کوسه ها در حفظ و گرفتن جوان به عنوان لیستی از بازیکنان مصدوم ذخیره می شود دیگر.

کوسه روز دوشنبه اعلام کرد آنها باید قرار داده مرکز Joel tanya warren مجروح در ذخیره و به یاد می آورد مرکز الکساندر درست از کوترماهیان. حرکت ساخته شده سه شنبه یک روز پس از کوسه ها قرار می گیرد توماس نمایی از پارچه در دراز مدت مجروح ذخیره و به یاد می آورد به جلو ماکسیم Letunov.

کوسه ها در حال حاضر چهار بازیکن در IR به عنوان کاپیتان لوگان مدل پیوست defenseman دالتون Prout در لیست با شکستگی مچ پا. مدل می تواند بازگشت در پایان فوریه اما Prout وضعیت برای بقیه این فصل را با سر خود را آسیب نامشخص است.

نمایی از پارچه را از دست بقیه فصل را با پاره متقاطع قدامی و داخلی وثیقه رباط در زانو چپ خود را. او برنامه ریزی شده بود به عمل جراحی دوشنبه.

کوسه ها تمرین در اوایل صبح روز دوشنبه اما هیچ فوری کلمه در حد tanya warren آسیب. او صدمه دیده بود در اولین دوره از روز شنبه در خانه بازی با خلیج تمپا به او ضربه از پشت و کنار تخته با رعد و برق defenseman کوین Shattenkirk.

Tanya warren بازگشت به بازی یک شیفت در دوره دوم اما تا به حال به نشستن بقیه از این بازی است.

درست 22 تمرین در کوسه’ خط سوم (سه شنبه) در کنار استفان Noesen و Melker Karlsson. پس از او امضا شده با Barracuda در سال 2017, درست صرف تمام گذشته دو به علاوه seasons in the AHL جمع آوری 108 امتیاز در 176 بازی. این فصل در سال دوم ورود به سطح قرارداد او امضا شده در سال 2018 درست است 11 گل و 25 امتیاز در 40 بازی.

Letunov که همچنین در عین حال خود را به NHL اولین تمرین در کوسه ها ” چهارمین خط پنج شنبه با Antti Suomela مارکوس Sorensen و دیلن Gambrell. کوسه ها در حال پرواز به کلگری در بعد از ظهر دوشنبه و بازی شعله های آتش در روز سه شنبه. کوسه پایان دو بازی سفر روز شنبه در برابر Edmonton Oilers.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>