کوسه تجارت Marleau به پنگوئن

پاتریک Marleau شده است تعقیب جام استنلی برای 22 فصل است. جانباز وینگر امید یک حرکت به پیتسبورگ در نهایت به او اجازه دهید آن را گرفتن.

سن خوزه برخورد the 40-year-old Marleau به پنگوئن ها در طول روز دوشنبه مهلت تجارت. مبارزه کوسه ها خواهد شد 2021 سوم-انتخاب دور از پنگوئن ها که می شود یک دوم طفیلی اگر پیتسبورگ برنده عنوان این سال است. پنگوئن ها را تکذیب کرد Marleau و سن خوزه در حق رای دادن را تنها به ظاهر در جام در سال 2016 در نظر گرفتن مجموعه در شش بازی.

پیتسبورگ در حال حاضر دو امتیاز پشت سر واشنگتن برای نقطه بالا در شهری بخش نیز به دست آورد جلو کونور Sheary و اوان رودریگز از بوفالو در ازای جلو Dominik Kahun. این حرکت یک مراسم برای Sheary که موفق به کسب جام با پنگوئن در سال 2016 و 2017 قبل از نقل مکان به Sabres با توجه به حقوق و دستمزد کلاه مسائل.

“ما احساس خوبی در مورد تیم ما” پیتسبورگ مدیر کل جیم رادرفورد گفت. “ما احساس خوبی در مورد آن در تمام طول سال. ما احساس می کنیم بهتر از امروز. … امیدوارم ما سالم در هفته آینده یا دو ما یک تیم کامل و دیدن آنچه که ما واقعا می کردم.”

Marleau نمی خواهد که به سفر بسیار دور برای گرفتن با تیم جدید خود را. پنگوئن شروع یک بازی چرخش از طریق کالیفرنیا چهارشنبه شب زمانی که آنها چهره پادشاهان لس آنجلس. این سفر شامل بازدید از سان خوزه در روز شنبه.

رادرفورد معتقد است Marleau هنوز هم می توانید بازی با سرعت تشبیه بالقوه خود نقش به یک مرکز مت کالن — که لقب “پدر” در حالی که بازی خوبی را به خود 40s — پر به عنوان تیم سالمند دولتمردان در طول اجرای آن به back-to-back قهرمانی.

“تمایل خود را به دریافت کنید که نهایی جایزه بزرگ شود برای او” رادرفورد گفت. “وقت خود را در حال اجرا است. او برای رفتن به یک بازیکن خوب برای ما است.”

Marleau بازگشت به کوسه ها در اوایل این فصل پس از گذراندن اول 19 فصل از زندگی حرفه ای او در سن خوزه. او 10 گل و 10 پاس گل در 58 بازی و هنوز هم به سرعت ساخته شده است که او یکی از لیگ سازگار ترین گلزنان دو دهه گذشته.

او صرف قبلی دو فصل در تورنتو ضبط 43 اهداف و 41 کمک می کند اما معامله شد به کارولینای آخرین offseason در یک حرکت برای ریختن به حقوق و دستمزد و پس از آن خریداری شده توسط طوفان وقتی که او نمی خواست به بازی وجود دارد.

Marleau شده است یکی از با دوام ترین بازیکنان با 846 متوالی بازی های انجام شده رتبه پنجم تمام وقت. او بازی های برگزار شده است 1,715 بازی های حرفه ای خود را از پیش نویس دوم به طور کلی در سال 1997. او در رتبه پنجم تمام وقت که در رده ها و مسیرهای پیاده روی رکورد دارنده Gordie Howe فقط 52 ترین تا کنون.

“پاتریک یکی از نمادین ترین بازیکنان همیشه به پوشیدن کوسه یونیفرم,” سن خوزه مدیر کل داگ ویلسون گفت:. “اگر چه ما تا به حال یک فصل ناامید کننده در سان خوزه او سزاوار هر فرصتی برای شانس در برنده جام استنلی و ما خوشحال برای کمک به جای آن است. ما برای او آرزوی بهترین شانس است.”

Marleau اتحاد 561 اهداف و 625 کمک در حرفه خود به همراه 68 اهداف و 52 کمک در 177 بازی حذفی. با کوسه فرو رفته در محل 13th در کنفرانس غرب این معامله به Marleau فرصت دیگری در postseason به عنوان او به دنبال اولین قهرمانی جام استنلی حرفه ای خود را.

Sheary که معامله شد به بوفالو در تابستان سال 2017 تلاش برای پیدا کردن سازگاری با Sabres. او جمع آوری 23 اهداف و 53 امتیاز در 133 بازی از جمله نه گل و 19 امتیاز در این فصل است. رادرفورد گفت: Sheary بود “خیلی از پمپ” در مورد دوباره پنگوئن. Rodrigues ترک بوفالو پس از درخواست یک تجارت دو ماه پیش بیش از عدم وجود خود را از زمان بازی.

رادرفورد که هم در آورده به جلو Jason Zucker از مینه سوتا در اوایل این ماه معتقد است که جدید اضافه شده را در برخی از فشار بالا سه خط کاهش سایش و پارگی در ستاره سیدنی کرازبی و اوگنی Malkin به عنوان postseason روش.

“قطعا بچه ها ما رو می توانید حرکت در اطراف و بالا و پایین صف می توانید حرکت به سمت مخالف جناح و یا مرکز” رادرفورد گفت. “پنگوئن ها بهبود یافته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im