کوسه بالا شعله های آتش 3-1

CALGARY, Alberta — جو تورنتون بود و دو کمک به رسیدن به 1,500 حرفه امتیاز و سن خوزه کوسه ضرب و شتم Calgary Flames 3-1 سه شنبه شب.

Evander کین برنت سوختگی و کوین Labanc به ثمر رساند برای کوسه ها که فقط دو برد در هفت بازی گذشته خود را. هارون دل از نزدیک ایردری و که بازی خود را در تاریخ هاکی در کلگری متوقف 30 عکس. سن خوزه 8-11-2 پس مربی موقت باب Boughner جایگزین اخراج پیتر Condoleo on Dec. 11.

جانی Gaudreau به ثمر رساند برای شعله های آتش که در حال 1-3-1 در آخرین پنج. دیوید Rittich به پایان رسید با 23 موجب صرفه جویی در.

کلگری کاپیتان علامت جوردانو چپ بازی در دوره دوم. این defenseman مجروح پای راست خود را lunging برای راه اندازی یک تیز و زاویه ضربه. بعد از تست پا خود را با اسکیت طی یک مهلت فصل گذشته نوریس برنده جایزه رهبری به اتاق پانسمان.

شعله های آتش شدند هر دو به دنبال یک bounce-back بازی و امتیاز با ارزش پس از چهار 8-3 دست دادن به ادمونتون.

کلگری بود در میان پنج تیم جدا شده و تنها با شش امتیاز در بالای اقیانوس آرام بخش در آینده.

Labanc ضرب و شتم Rittich با پشت دست ضربه زدن در 7:45 از دوره سوم به مهر و موم برنده شوید.

شعله های آتش outshot سن خوزه 16-9 در یک بدون گل اول دوره است.

کلگری افتتاح دوره دوم در بازی قدرت به دلیل کین را بالا چسبیده جزئی. پس از کوسه ها flubbed کوتاه-دست 3-در-1 شانس شعله های آتش به ثمر رساند در سفر بازگشت. Gaudreau و الیاس Lindholm در ترکیب بده و برو در 59 ثانیه برای قرار دادن کلگری تا 1-0.

می سوزد و آن را در 3:57 گرفتن خود را حرفه ای 500 نقطه به عنوان یک کوسه, با کف دست زدن شات بیش از Rittich را مسدود کننده. تورنتون دستگیر جن در منطقه بی طرف و تغذیه سوختگی در بالای faceoff دایره.

سن خوزه رفت جلو در 8:02 زمانی که کین مسقف جن در پشت-net خوراک از بارکلی Goodrow.

یادداشت

کلگری ضعیف دفاع در برابر Oilers باعث تغییرات در دفاع برای این بازی با دست چپ عکس زوج با righties. مایکل سنگ کشید و به صف برای اولین بار در یک ماه برای الیور Kylington و همکاری با نوح Hanifin. جوردانو و Rasmus اندرسون و تراویس Hamonic و T. J. برودی شد دیگر tandems. … کوسه F Evander کین را 700th حرفه ای بازی. … Gaudreau نقل مکان کرد و به یک کراوات برای نهم در حرفه امتیاز با شعله های آتش پیوستن به هاکان Loob با 428.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>