کوسه لغزش گذشته شیاطین در وقت اضافه

سن خوزه — لوگان مدل گل 38 ثانیه به اضافه کاری به عنوان کوسه را شکست داد, New Jersey Devils 3-2 روز سه شنبه در SAP مرکز به ضربه محکم و ناگهانی یک پنج بازی از دست دادن خط.

مدل, در اولین بازی خود را در خانه پس از او ژان. 7 آسیب در زمان عبور از Evander کین و جامعی از آن گذشته شیاطین دروازه بان Cory اشنایدر برای 15 هدف از این فصل است.

ماریو فرارو و مارکوس Sorensen نیز به ثمر رساند برای کوسه ها.

مارتین جونز شروع برای سومین بار در پنج بازی متوقف 15 از 17 عکس در دو دوره.

کوسه شد آینده یک 0-4-0 سفر جاده که دیدم پاتریک Marleau و بارکلی Goodrow معامله به تیم های دیگر. آنها رقابتی در هر بازی به ثمر رساند اما فقط شش گل.

“ما می دانیم که وجود دارد رفتن به تیم ما این است که ما در برابر که در حال رفتن به یک تیم بهتر بر روی کاغذ. ما نه رد که در واقع” کوسه مربی موقت باب Boughner گفت: قبل از بازی روز سه شنبه. “اما ما باید به تغییر انتظارات ما است که ما انتظار داریم برای پیروزی در این بازی امشب. آن را به اندازه کافی خوب نیست فقط به بیرون رفتن وجود دارد و رقابت و میگویند که ما باید یک دسته از بچه ها جوان در صف و ما در حال رفتن به بازی سخت و ببینید چه اتفاقی می افتد.

“که نگرش و طرز فکر ما نیاز داریم.”

فرارو هدف در 2:20 علامت دوم دوره دوم از NHL حرفه ای و برش شیاطین ” منجر به 2-1. فرارو در زمان عبور از کین و شلیک یک گلوله به شبکه است که به گذشته شیاطین دروازه بان Cory اشنایدر.

به عنوان کوسه ها شد قتل یک اتصال پنالتی به کین Joel tanya warren در زمان کنترل از یک جن در سن خوزه nd مسابقه در 2 در 1 skated به شیاطین’ منطقه و تغذیه با سورنسن که محصور جن و اخراج از آن گذشته اشنایدر برای هفتمین هدف از این فصل است.

تراویس Zajac و نیکیتا گوسف به ثمر رساند در این دوره برای اولین بار برای شیاطین. Zajac هدف پس از شات خود را در شبکه از یک زاویه تیز متوقف شد توسط جونز اما trickled پشت سر او. Marc-ادوارد آزاده نامداری سعی کردم به جمع آوری جن و روشن آن را دور می زدم و آن را بیش از خط دروازه در 11:09 اولین دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>