کوسه ها تار و مار پنگوئن 5-0

سن خوزه — Evander کین تا به حال یک هدف و کمک مارتین جونز ساخته شده 30 صرفه جویی در 24 حرفه ای shutout و San Jose Sharks ارسال پیتسبورگ پنگوئن ها را به خود شش بازی از دست دادن خط در هشت سال با پیروزی 5-0 در شب شنبه.

لوگان مدل جو Thornton, Timo مایر و جوئل tanya warren نیز به ثمر رساند به کوسه ها پشت به پشت برد زیر پنج بازی از دست دادن خط.

پنگوئن ها شده اند outscored 24-8 در شش بازی ترمز ماشین از فصل 2011-12 زمانی که سیدنی کرازبی بود کنار یک آسیب است. تمام ضرر و زیان آمده اند در قوانین و مقررات به عنوان پیتسبورگ کاهش یافته است از اول تا سوم در این شهر را بدست آورد.

پنگوئن ها و حتی رفت و winless در کالیفرنیا نوسان در برابر پایین سه تیم در کنفرانس غرب از دست داده به لس آنجلس و کالیفرنیا پیش از آن در هفته.

کوسه ها شروع به پریدن کرد در بالا در اواخر دوره اول زمانی که مارک ادوارد آزاده نامداری تغذیه کین با یک کشش عبور برای یک جدایی طلب. کین تقسیم دو مدافع و ضرب و شتم تریستان جری برای 22nd, هدف از این فصل است.

سن خوزه پس از آن رخ داد دو بار در طول فقط سه دقیقه در دوره دوم با Meier به ثمر رساند از دایره فقط پس از یک ضربه ی پنالتی به پیتسبورگ defenseman مارکوس Pettersson به پایان رسید و پس از آن tanya warren زیر را با یکی دیگر از نقطه مشابه در انتقال.

طراحی لباس و Thornton اضافه شده اهداف در دوره سوم.

این بازی ارائه شده یک بازگشت برای دراز مدت کوسه ستاره پاتریک Marleau که معامله شد در روز دوشنبه به پیتسبورگ به صورت مشروط 2021 پیش نویس انتخاب کنید.

The 40-year-old Marleau بازی 1,551 بازی برای کوسه ها اما معامله شد دور برای یک شانس برای برنده اولین جام استنلی با سن خوزه از مشاجره. Marleau رو گرم شادی و سرور عمومی در طول یک توقف بازی در این دوره برای اولین بار توسط یک سپاسگزار جمعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>