کوسه تجمع دیر به ضرب و شتم جت

وجود دارد چیزی است که باید گفت برای پشتکار.

از کوسه ها از ديدگاه جمعه همه آنها می تواند انجام دهد این بود که همچنان به اعمال فشار بر Winnipeg Jets دروازه بان کانر Hellebuyck و امیدوارم که آنها در نهایت می تواند از طریق شکستن.

آن را در نهایت اتفاق افتاده در دوره سوم به عنوان Melker Karlsson و تیمو مایر به اهداف به ثمر رساند 89 ثانیه از هم جدا برای کمک به کوسه ها کسب می آیند-از-پشت 3-2 برنده بیش جت در بل MTS محل در Winnipeg, Manitoba.

Karlsson بسته بازی 2-2 کردن کمک از جوئل tanya warren در 5:18 عنوان دوره سوم و مایر به کوسه سرب با 19 از فصل در 6:47 خوانده شده را علامت.

دروازه بان هارون دل به پایان رسید با 29 موجب صرفه جویی در به عنوان کوسه برنده سوم خود را راست جاده بازی با یکی دیگر از آمدن بعد از ظهر شنبه در برابر مینه سوتا وحشی. دل به حال صرفه جویی 17 در دوره سوم به تنهایی به عنوان کوسه ها جان سالم به در برخی از موهای لحظات در دقیقه.

Hellebuyck متوقف 83 86 عکس در دو نشست بین کوسه ها و جت در سن خوزه در این فصل است. Hellebuyck ساخته شده 51 موجب صرفه جویی در وینیپگ 3-2 برنده on Nov. 1. در نوامبر. 27, Hellebuyck ساخته شده 32 موجب صرفه جویی در جت های پیروزی 5-1.

جمعه کوسه ها تا به حال 24 عکس در دو دوره که شامل پنج عکس خود قدرت-بازی بازی فرصت. اما Hellebuyck تنها مجاز مارکوس Sorensen هدف در 14:51 علامت اول دوره است.

کوسه ها اجازه دومین دوره اهداف توسط کایل کانر و بلیک ویلر با کانر هدف در 8:21 علامت دوم آمدن با Evander کین خدمت تداخل مجازات است.

کین در زمان elbowing پنالتی در 13:17 علامت سوم اما دل شده شش صرفه جویی برای کمک به کشتن مجازات است.

قبل از جمعه کوسه شد 1-22-0 زمانی که انتهایی پس از دو دوره.

Sorensen هدف جامعی شخصی 25-بازی هدف خشکسالی به عنوان خط خود را با الکساندر درست و دیلن Gambrell کردم کوسه ها در بیاد.

درست در چهارمین بازی NHL در زمان عبور از Gambrell و انجام جن از پشت خالص به جلو. سورنسن مستقر در چین, یک چوب و شنود گذاشته و آن را در برای خود هدف ششم از فصل اول پس Dec. 5 برابر Carolina Hurricanes.

جت به چالش کشیده هدف احساس کوسه ها تا به حال با دخالت Hellebuyck اما NHL وضعیت اتاق تعیین Sorensen شد ساخت یک بازی در شل جن در چین.

کوسه outshot جت 13-3 در اولین دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>