کوسه کنار موانع به بالا وحشی 2-0

یک شنبه آغاز شده است که با خبری که اریک Karlsson خواهد از دست بقیه فصل را با انگشت شست و انگشت شکسته NHL تا به حال تعلیق Evander کین برای سه بازی به پایان رسید — شاید قابل ملاحظه ای با یک کوسه پیروزی.

دیلن Gambrell شکست بدون گل کراوات در 3:08 علامت از دوره سوم و دروازه بان مارتین جونز ساخته شده 39 موجب صرفه جویی برای اولین shutout فصل منجر به کوسه ها به یک 2-0 برنده بیش از مینه سوتا وحشی در اکسل انرژی مرکز در سنت پل ،

برنت سوختگی در زمان عبور از Antti Suomela و تغذیه یک شوت به سمت خالص است که منعکس کردن Gambrell و گذشته وحشی دروازه بان الکس Stalock برای سومین هدف از این فصل است.

Melker Karlsson گل خالی-net هدف کمک از بارکلی Goodrow با 15 ثانیه به سمت چپ به مهر و موم پیروزی چهارمین مستقیم برای کوسه ها دور از مرکز شیره. کوسه ها که ضرب و شتم Winnipeg Jets 3-2 روز جمعه در بازگشت به خانه به بازی بازی های Florida Panthers روز دوشنبه بعد از ظهر.

“اعتبار به بازیکنان” کوسه مربی موقت باب Boughner گفت. “مواجهه با آسیب های که ما رو کمی از سختی و جونز در آینده وجود دارد و انجام این کار است. من می دانم که آنها می خواستند به بازی سخت برای او و من فکر کردم ما واقعا دفاع خوبی است.

“ما داد تا 39 عکس و آنها انداخت زیادی در ما. اما من فکر کردم ما بازی سخت را پایین من فکر Jonesy ساخته شده که موجب صرفه جویی در آن او تا به حال به. این یک هک از گذشته چند روز در دو تخریب ساختمان با تیم های که در حال مبارزه سخت برای یک نقطه حذفی.”

جونز فقط چهارم خود را شروع و در 17 بازی از آنجا شروع ماه ژانویه متوقف شده تمام 24 عکس او را دیدم در دو دوره به عنوان کوسه کشته شدن مجازات به ماریو فرارو و کوین Labanc. جونز نیز تا به حال 15 صرفه جویی در دوره سوم به عنوان او را برداشت تا برای اولین بار shutout از مارس 11 از فصل گذشته در برابر وحشی.

بدون Karlsson و کین کوسه موفق فقط 14 عکس در 40 دقیقه و فرصت از دست رفته به برتری اولیه در بازی قدرت. کوسه ها نیز موفق به پول نقد در هر دو مزیت برای 1:52 در دوره اول و تا به حال یکی دیگر از بازی قدرت پس از مارکوس فولینو در زمان بالا چسبیده مجازات در 16:28 علامت اول.

کوسه ها (26-28-4) نیز به کشته شدن یک تاخیر بازی مجازات در Suomela با 7:02 چپ در زمان تنظیم.

کوسه ها اعلام کرد صبح روز شنبه که Karlsson خواهد نیاز به عمل جراحی برای تعمیر شکسته سمت چپ انگشت شست است که او دچار شب قبل از. در دوره سوم از بازی روز جمعه با Winnipeg Jets, Karlsson, 29, به نظر می رسد می شود صدمه زیر یک بی دست و پا برخورد با مرکز جو تورنتون.

کوسه ها انتظار Karlsson که منجر تیم با 40 امتیاز در 56 بازی ها به خوبی در پیش از اردوگاه های آموزشی در پاییز. Karlsson نیز منجر کوسه با 34 کمک و دوم در میان تمام اسکیت بازان در میانگین زمان بر روی یخ در 24:31.

Karlsson در اولین فصل از هشت سال 92 دلار میلیون تمدید قرارداد او امضا شده در ماه ژوئن برگزار 19:26 روز جمعه قبل از او مجروح شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>