کوسه سقوط به سناتور در وقت اضافه

سن خوزه — کریس Tierney به ثمر رساند 35 ثانیه به اضافه کاری به سناتورهای اتاوا 2-1 برنده بیش از کوسه ها در SAP مرکز در روز شنبه.

تیرنی در زمان عبور از آنتونی Duclair در 2-در-1 و ضرب و شتم هارون دل با یک شوت درست در زیر نوار اریب. دل به حال 36 صرفه جویی از طریق تنظیم زمان.

کوسه ها اعلام کرد که 16,018 بلیط حال توزیع شده برای بازی روز شنبه از این 14,517 که اعلام شده بود برای روز پنج شنبه در این بازی با مینه سوتا وحشی.

کوسه خود را پایان شش بازی homestand یکشنبه شب برابر Colorado Avalanche یک بازی که از شنبه شب بود و هنوز هم به بازی می شود.

در سراسر منطقه حوادث مانند دبیرستان بسکتبال بازی ها, یک فیلم در جشنواره و باله اجرای تمام شده بود به تعویق افتاده و یا لغو در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

روز پنج شنبه در شهرستان سانتا کلارا مقامات بهداشت عمومی توصیه دوری از اجتماعات بزرگ مانند رویدادهای ورزشی. بعد از آن روز کوسه ها اعلام کرد بازی خود را با مینه سوتا وحشی را به عنوان برنامه ریزی شده. جمعه کوسه ها اعلام کرد که این آخر هفته را به بازی خواهد گرفت.

روز شنبه, Santa Clara County مقامات بهداشتی اعلام کرد که هشت ساکنان آزمایش مثبت برای بیماری آوردن مجموع به 32.

کوسه شد outshot 10-9 توسط سناتور در دوره دوم. در فینال دو دقیقه از دوره دوم اتاوا آمار دو پست از جمله یکی کردن یک شات توسط بابی رایان با باز کردن شبکه با در مقابل او.

با 1.4 ثانیه به سمت چپ در دوره دوم defenseman Radim Simek شد و سوت کشید برای قرار دادن دست خود را بر جن داخل کوسه چین و سناتور شد پنالتی کرد. سابق کوسه مرکز Tierney در زمان تلاش اما نمی تواند یک شات دور به عنوان جن تضعیف کردن چوب خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im