کوسه سقوط به رنجرز 3-2

نیویورک — اگر این یکی از آخرین بازی جو تورنتون برای بازی کوسه ها در این فصل شاید به برچسب قیمت برای هر تجارت ممکن است نیاز به افزایش یافته است.

بدون در نظر گرفتن Thornton نشان داد دوباره شنبه شب او هنوز هم مقدار زیادی برای ارائه, آیا آن را به کوسه ها و یا هر تیم دیگر.

تورنتون 40 به ثمر رساند دو گل و دروازه بان هارون Dell ساخته شده 30 صرفه جویی در کوسه’ 3-2 دست دادن به نیویورک رنجرز را یکی مانده به آخر بازی قبل از روز دوشنبه NHL مهلت تجارت.

Jesper سریع به ثمر رساند این بازی برنده در 6:54 علامت سوم دوره دوم خود هدف از این بازی به عنوان کوسه خود را از دست داد سوم مستقیم. کوسه بازی New York Islanders در بعد از ظهر یکشنبه.

تورنتون دو گل به او برای چهار فصل به عنوان او فقط سومین بازیکن در تاریخ NHL در 40s خود را به نمره بیش از یک بار در یک بازی در Madison Square Garden, پیوستن به Gordie Howe و جانی Bucyk.

تورنتون گل اول آمد در 17:55 علامت این دوره برای اولین بار به عنوان او در زمان یک قطره عبور از تیمو مایر و سیلی شات گذشته رنجرز دروازه بان ایگور Shesterkin برای مساوی بازی 1-1.

با این بازی هنوز هم گره خورده است Thornton مستقر در مقابل رنجرز شبکه بر روی یک کوسه قدرت بازی در حال برنت سوختگی شات رفتن او و گذشته Shesterkin برای 2-1 منجر شود. آن را به Thornton خود 44 حرفه ای چند هدف بازی و برای اولین بار پس از فوریه. 18, 2019, زمانی که او سه گل به ثمر رساند در سن خوزه در برابر بوستون برونز.

قبل از بازی روز شنبه Thornton گفته ورزشی او را وسوسه به نقل مکان به یک رقیب تیم قبل از روز دوشنبه مهلت تجارت و اضافه شده او را احساس نمی کند این لزوما آخرین NHL فصل.

Thornton, در 22nd, NHL فصل 15 با کوسه ها نیاز به صرف “هیچ حرکت” بند در قرارداد خود را برای کوسه مدیر کل داگ ویلسون به تجارت قبل از مهلت.

اواخر جمعه بوستون هاکی در حال حاضر گزارش شده است که تورنتون دارای پنج تیم کوتاه از تیم او خواهد بود مایل به رفتن به: بهمن کلرادو, Boston Bruins, Tampa Bay Lightning دالاس ستاره ها و پیتسبورگ پنگوئن.

تورنتون در حال حاضر 417 اهداف و 1,505 امتیاز برای خود NHL حرفه ای. او 1,051 امتیاز با کوسه دوم-در تاریخ حق رای دادن در پشت پاتریک Marleau را 1,102.

رنجرز رو اهداف در دو دوره از سریع و Mika Zibanejad هر دو پس از گردش از Evander کین در داخل کوسه’ منطقه. Zibanejad گل در 17:27 علامت از دوره دوم پس از Artemi Panarin زدم جن به دور از کین بود که benched برای بقیه دوره دوم و برای کل دوره سوم.

کین بود که در اولین بازی خود را پس از او به حالت تعلیق در بازی NHL on Feb. 15 نیز موفق به سرمایه گذاری در دو breakaways. کین که منجر به کوسه ها با 21 اهداف این فصل به پایان رسید با چهار عکس در هدف در 12:19 یخ زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>