کوسه سقوط به آگهی 4-2

فیلادلفیا — The Philadelphia Flyers به طور ناگهانی بیش از یک امکان حذفی تیم در شرق. کارتر هارت & Co. ممکن است آماده برای ایجاد برخی از سر و صدا در پس آنها وجود دارد.

کوین هایس تا به حال دو گل و تراویس Konecny و نیکولاس اوب-Kubel نیز به ثمر رساند به بالابر آگهی خود را مستقیم چهارم پیروزی 4-2 بیش از سن خوزه کوسه ها در سه شنبه شب.

هارت متوقف 26 عکس و بهبود یافته برای 13-1 در خانه خود را بیش از گذشته 14 شروع می شود برای یک آگهی تیم به طور ناگهانی به دنبال جدی بذر در کنفرانس شرق. آگهی را به دست آورد نه از 12 بازی و پنجم در کنفرانس شرق.

آگهی 22-5-4 در خانه.

“ما در حال رفتن به برخی از بازی های خوب برای دیدن چقدر خوب ما هستند” آگهی مربی آلن Vigneault گفت.

دو هفته آینده هستند محوری برای آگهی — چهار مستقیما در برابر شهری بخش تیم و پس از آن سه برابر کنفرانس شرق تیم است که می تواند تعیین اگر آگهی می توانید واقعا یک فشار تا جدول رده بندی. آگهی های از دست رفته پلی آف فصل گذشته و در میانهی شب به دور دوم از سال 2012. در Vigneault اول فصل در مشهد این آگهی رو در نیمه دوم و یک جفت از تجارت مهلت معاملات برای تقویت عمق خود را. درک گرانت و مقابله Thompson, یک جفت کهنه مراکز ساخته شده خود را در فیلادلفیا آغاز بکار.

“به نظر می رسد مانند آنها با داشتن مقدار زیادی از سرگرم کننده” تامپسون گفت. “آن را سرگرم کننده به بخشی از. ما فقط نیاز به نگه داشتن آن رفتن, اما آن را به یک زمان خوب است.”

Vigneault همچنین برنده 684th بازی به تساوی پت کوئین برای 10 در NHL حرفه ای لیست.

“من فکر می کنم ما در حال درک راه درست را به بازی و چگونه به مدیریت بازی و درک بازی این است که در مقابل شما,” او گفت:. “که معمولا منجر به بهبود در تیمی که من فکر می کنم ما باید انجام شود. من فکر می کنم ما باید بهبود یافته به عنوان یک گروه در تمام طول سال های طولانی. بعضی از بچه ها بیشتر به صورت جداگانه بیش از دیگران است. اما به عنوان یک تیم من فکر می کنم ما باید قطعا قدم برداشته.”

سن خوزه کاپیتان لوگان مدل که تا به حال 36 امتیاز در این فصل بازگشت از شکسته مچ پا رنج می برد در Jan. 7 اما نمی تواند کمک به اجتناب از کوسه ها پنجم خود را مستقیم از دست دادن. کوسه رفت 7-10 در طراحی لباس نبود.

“من می دانستم که دست من نبود تو بود,” او گفت:. “من فکر کردم آن بوده است یک روز زن و شوهر.”

در واقع با سن خوزه در فصل رفتن هیچ جا کوسه معامله جلو پاتریک Marleau به Pittsburgh Penguins و بارکلی Goodrow به Tampa Bay Lightning در مهلت.

هایس نیز تا به حال یک کمک برای آگهی های ارسال آنها را در راه خود را به سمت خود چهارم چهار بازی برنده خط خط این فصل است. آگهی رفته اند هدف دیوانه از اواخر با به ثمر رساندن سه گل یا بیشتر در نه مستقیم بازی و 14 از 15 به حرکت به بالا 10 از لیگ گل در هر بازی.

آنها تلف زمان کمی که اوب-Kubel ضرب و شتم هارون Dell در بازی قدرت فقط در 1:32 به بازی منجر شود. جوئل tanya warren آن را 1-همه میدوی را از طریق اول است.

هیز’ slapper از دایره خود 20th هدف از این فصل از آن ساخته شده 2-1 در اوایل دوم و Konecny به ثمر رساند خود را 22nd برای 3-1 منجر شود. هیز به ثمر رساند در یک dribbler (آگهی 79 در این فصل در دوره سوم) بین دل پاها در اوایل سوم.

کوسه ها از آن ساخته شده 4-2 بر نوح گرگور یک تایمر پس از کلود ژیرو موفق به پاک کردن جن.

یادداشت

آگهی 17-0-1 زمانی که هیز نمره هدف. … اسکات Laughton حال کمک به هیز’ هدف خود را برای 100 NHL نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>