کوسه کاپیتان مجروح در 4-3 دست دادن به بهمن

سن خوزه — Nathan MacKinnon و گابریل Landeskog هر حال یک هدف و دو کمک و کلرادو خط بالا غرق سن خوزه کوسه در یک 4-2 پیروزی برای بهمن در یکشنبه شب.

MacKinnon و Landeskog گل اول دو گل برای بهمن و پس از آن راه اندازی ولادیسلاو Namestnikov برای رفتن پیش نمره میدوی را از طریق دوره دوم به کلرادو آن 10 پیروزی در آن گذشته 11 جاده بازی ها.

سابق کوسه به جلو Joonas Donskoi اضافه شده یک هدف در سوم و پاول Francouz ساخته شده 22 صرفه جویی برای حفظ بهمن دو امتیاز پشت سر سنت لوئیس در مسابقه برای کسب مقام اول در بخش مرکزی با یک بازی در دست است.

جو تورنتون Melker Karlsson و نوح گرگور به ثمر رساند برای کوسه ها که خود را از دست داد سوم مستقیم بازی برای پایان دادن به شش بازی homestand. مارتین جونز ساخته شده 20 موجب صرفه جویی در.

Namestnikov به ثمر رساند tiebreaking هدف عبور از Landeskog مدت کوتاهی پس از Francouz متوقف Evander کین در مبارکه.

Landeskog تا به حال به ثمر رساند پیش از آن در دوره دوم پس از MacKinnon ایجاد یک فرصت با برخی بسیار خوب حرکت می کند قبل از متوقف شدن توسط جونز. Landeskog وجود دارد به بد گویی کردن از در به دوباره بجای اول برگشتن.

Karlsson آن را هنگامی که او مسدود شده و یک شات از کوین Cannauton در اشاره به راه اندازی خود را در کینگ آف عبور از مارکوس Sorensen.

Donskoi هدف در اواخر سوم در اولین بازی برگشت در سن خوزه پس از خروج به عنوان یک عامل رایگان آخرین offseason به کلرادو دو هدف کوسن ثابت شده است که مهم است که گرگور به ثمر رساند در بازی قدرت با 43.6 ثانیه بازی.

حضور 14,694 مشخص دومین بار در این homestand کوسه جلب کمتر از 15,000 طرفداران کم گذشته درباره حق رای دادن در فصل 2003-04. ترکیبی از یک تیم از دست دادن و گسترش coronavirus در شهرستان سانتا کلارا به احتمال زیاد منجر به حضور کم.

تیم های معامله قدرت-بازی بازی اهداف در دوره اول با Thornton تبدیل کردن یک پاس از کین میدوی را از طریق دوره برای سن خوزه و MacKinnon پاسخگویی در اواخر دوره کردن عبور از Landeskog در اواخر برای اولین بار 35 خود را هدف.

یادداشت

کوسه کاپیتان لوگان مدل چپ در دوره اول پس از ضربه در این صورت از یک جن توسط هم تیمی تیمو مایر و نمی بازگشت. … Thortnon هدف به او 30 امتیاز در یک فصل 21 بار در زندگی حرفه ای او. تنها Gordie Howe (25) علامت مسیه (24), Ron فرانسیس و Jaromir Jagr (23) را و ری Bourque (22) انجام داده اند که در اغلب موارد. … Landeskog دارای هشت بازی نقطه و خط با پنج گل و هشت پاس گل در طول. … کلرادو آن رگه هایی از 11 مستقیم بازی بدون اجازه می دهد یک بازی قدرت هدف جامعی.

بعدی

بهمن: بازدید از لس آنجلس در شب دوشنبه.

کوسه ها: بازدید شیکاگو در شب چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de