های فضایی یک عمل متعادل

Nicolette Barbasجنوب غربی بار

Working from home.
آیکون دوربینکار از خانه. اعتبار: Mocka

برای بسیاری از پدران یک روز معمولی در کار تمایل به معنی زمان کمتر برای خانواده است.

اما با COVID-19 همه گیر وادار بسیاری از کارکنان برای کار از خانه کار انعطاف پذیر است که برای قرار دادن روی میز برای پدران آنها به عنوان اثبات کار از خانه فقط به عنوان مناسب به عنوان کار در یک دفتر سنتی محیط زیست است.

Dorper بره مدیر کل دیل مایل شد و گفت: برای کار از خانه از آغاز COVID-19 بیماری همه گیر.

شوهر و پدر در حال حاضر سهام فضای اداری با سه فرزند خود را, راشل, 8, Ben, 10, و, جاش, 12, شده اند که در خانه تحصیل خود را برای چهار سال گذشته.

“هنگامی که ما نقل مکان کرد به بونبوری من و همسرم تصمیم گرفت او را به خانه از مدرسه در کودکان, بنابراین من تبدیل بخشی از ریختن به محیط مدرسه و ما در حال حاضر به اشتراک گذاری است که فضای” آقای مایلز گفت.

“من فکر می کنم اگر شما با داشتن برای کار از خانه یکی از راه هایی برای ایجاد آن موفق است که با داشتن یک کار اختصاص داده شده منطقه است.”

آقای مایلز می گوید: روال نقش مهمی در مدیریت کار از خانه روز به روز زندگی.

“ما به دنبال یک ساختار زندگی روزمره که شامل صبحانه, زنگ تفریح, ناهار و شام,” او گفت:.

“من و خانواده ام نیز یک خط روشن از درک زمانی که من ساعت کار هستند و که من نمی تواند آشفته در آن زمان و من فکر می کنم که واقعا مهم است.”

پس کار از خانه آقای مایلز می گوید که او اجرا کرده است هم خانواده به کار روزانه خود را معمول است.

“من در حدود ساعت 5 صبح و انجام چند ساعت کار به طوری که من می تواند نشستن با خانواده من و ما همه می توانند صبحانه را با هم,” او گفت:.

“روز کاملا ساخت یافته, اما من مطمئن شوید که من نشستن با بچه ها در طول زنگ تفریح و استراحت ناهار و برخی از صرف زمان با آنها.

“داشتن که ساختار و مرزهای واقعا مهم است.”

آقای مایلی معتقد است که کار از خانه شده است خوش آمدید حرکت برای بسیاری از پدران می شود که بیشتر درگیر با فرزندان خود اما با چالش هایی در اطراف انعطاف پذیری کار خود را.

“این بیماری همه گیر است و قطعا برجسته این واقعیت است که ما می تواند به عنوان مولد در محیط خانه به عنوان ما می تواند در محیط کار,” او گفت:.

“آن را نیز به ما داده کارگران تمام وقت شانس به صرف برخی از زمان با فرزندان ما است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>