مشترک واحد مسکن در کوتاتی و سانتا رزا برای خریداری سابق سه تظاهرات l دنباله سرنشینان

این هیئت همچنین سرمایه گذاری 2 میلیون دلار در 90 روز سرپناه در این شهرستان متعلق به لس Guilicos نوجوانان مرکز عدالت بزرگراه 12 در نزدیکی Oakmont که در آن 60 نفر در حال حاضر قرار دارد در فرد کوچک خانه.

ماه آینده سرپرستان برنامه به در نظر گرفتن جایگزین سایت هنوز در حال بررسی توسط county کارکنان برای دو indoor-outdoor پناهگاه در عملیات 1 مه زمانی که لوس Guilicos ایجاد کرد فاز ، جدید, پناهگاه به ظرفیت حدود 40 نفر — در داخل خانه, اگر آن را می خواستم و همچنین در امن مناطق پارکینگ و یا در فضای سایت های اردوگاه.

سرپرستان بود در ابتدا چشم سه خانه اولیه حمایتی مسکن خرید از جمله هفت خوابه در مرکز شهر سانتا رزا دیویس خیابان آن کاهش یافته و از نظر در اواسط ژانویه.

اما حتی اگر آنها امیدوار بود به طور کلی قادر به خانه تا 60 نفر مجموع بیشتر املاک و مستغلات حرفه هستند در پشت رایتر, مقامات گفت.

“ما نیست و در این روند در حال حاضر” فرودگاه گرین گفت. “ما باید دست پر و تنها در تلاش برای شناسایی سایت های” جدید پناهگاه است.

ناظران گفته اند که شهرستان های اخیر جستجو برای سایت ها و اپراتورهای دائمی indoor-outdoor پناهگاه تولید شده چند منجر مجبور شهرستان به حفاری عمیق تر در جستجوی مکان.

شهرستان است که خواهان چشم انداز ویژه از مناطق و حتی صاحبان مالکیت خصوصی و همچنین بررسی دقیق تر در آن نمونه کارها املاک و مستغلات سرپرست Lynda هاپکینز گفت.

اما county, Rabbitt گفت: “آیا خود را به عنوان مقدار زمین به عنوان برخی از مردم فکر می کنم” و خیلی از این زمین دارای محدودیتی در مورد چگونگی آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

در همان زمان “ما در حال گرفتن یک سیل از مردم با بالا بردن دست خود گفت:” آره آمده قرار است که در اینجا برای همه دلایلی است که شما می توانید تصور کنید,” او گفت:.

برخی از ناظران گفته اند که آنها خواهد بود باز به بحث در 90 روز تمدید لس Guilicos ایجاد کرد با توجه به زمان و پول در حال حاضر سرمایه گذاری در آن راه اندازی.

اما فرودگاه گرین که منطقه شامل اردوگاه بارها تاکید کرد که باید برای سرپرستان به رعایت تعهد خود را به ساکنان Oakmont بیش از یک تعداد کمی از آنها “تنها کوه در می رم دیوانه,” او گفت:.

بیشتر انتقادی این پناهگاه بیش از حد از راه دور برای هر دو ساکنان و برای کسانی که به ارائه وعده های غذایی و حمل و نقل, فرودگاه گرین گفت.

اما به طور کلی عملیات “به نظر می رسد در حال اجرا بی وقفه” فرودگاه گرین گفت: “و به عنوان مهم, مدل, برای, آینده, و به برطرف کردن محله نگرانی در مورد چگونه موثر این عملیات در کشورهای همسایه و یا محله.”

“به نظر می رسد به هیچ تاثیر بر همسایگان” او ادامه داد. “عامل ترس در ابتدا این بود که مردمی خواهد بود راه رفتن را از طریق محله و راه رفتن را از طریق پشت محوطه که اتفاق می افتد نیست.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>