شاراپووا بازنشسته از تنیس در 32 با 5 اسلم عناوین

ماریا شاراپووا یک متعالی ستاره تنیس از زمانی که او یک نوجوان بود, کسی که شن و groundstrokes به دست آورده او یک حرفه ای گرند اسلم و که خارج از دادگاه موفقیت شامل میلیون ها دلار بیشتر در تایید معاملات از پول جایزه.

و در عین حال شاراپووا به دور از ورزش به جای بی سر و صدا روز شنبه در سن 32 پایان دادن به یک حرفه ای است که شامل پنج قهرمانی عمده زمان در شماره 1 در WTA رتبه 15 ماه دوپینگ ممنوع و مقدار زیادی از مشکلات با شانه راست.

وجود دارد بدون خداحافظی مسابقات آخرین لحظه در کانون توجه برای کسی آنقدر به garnering بسیار مورد توجه برای مدت طولانی با یا بدون یک راکت در دست است.

“من خیلی خوب در گذشته موازنه زمان من با من, حامیان, با, تنیس, زیرا من می دانم که اولویت من است. در پایان روز, آنچه که من دوست دارم انجام است رقابت و که در آن قلب من است: در مرکز دادگاه” شاراپووا گفت: در سال 2006 در مصاحبه با آسوشیتد پرس درست قبل از آن سال ایالات متحده باز است.

“وجود دارد یک زن و شوهر از طرف من,” او گفت: پس از آن. “وجود دارد ماریا که یک بازیکن تنیس. وجود دارد ماریا که یک دختر عادی باشد. و وجود دارد ماریا که یک بازرگان است. و این که در آن ‘ماریا شاراپووا با نام تجاری’ را به بازی می آید.”

که در اطراف او امضا “عمر” قرارداد با یک راکت شرکت یک معامله است که در نهایت به پایان رسید. و دو هفته پس از آن او را به نفع آمریکا باز جایزه در حالی که با پوشیدن یک لباس که شبیه یک sparkly لباس کوکتل سیاه, بخشی از “زن و شوهر از طرف” شخصیت او را کشت.

دو سال بعد هر چند شاراپووا از دست رفته این مسابقات در مرغزار فلاشینگ چرا که او نیاز به عمل جراحی بر روی شانه او است که مشکل او و در زمان او تا به حال یکی دیگر از عملیات که مشترک در سال 2019.

او از دست رفته گذشته چهار بازی او در مسابقات بزرگ با دور اول خروجی در گذشته او سه ظاهر از جمله در استرالیا در ماه ژانویه است. که تبدیل به آخرین بازی از زندگی حرفه ای او و او را 0-2 در این فصل است.

در یک مقاله نوشته شده برای نمایشگاه غرور و رواج در مورد او تصمیم به بازنشسته آنلاین پست چهارشنبه شاراپووا می پرسد: “چگونه می توانم شما را ترک تنها زندگی شما تا کنون شناخته شده است؟”

او فاش کرد که “او تا به حال یک روش برای بی حس من شانه را از طریق بازی” نیم ساعت قبل از پیاده روی در دادگاه برای یک دور اول خروج در سال گذشته ایالات متحده باز نوشتن: “من به اشتراک گذاری این نه برای جلب ترحم اما به رنگ جدید من واقعیت: بدن من تا به حال تبدیل شدن به یک حواس پرتی.”

متولد شده در روسیه “کشف” توسط Martina Navratilova در رویداد نمایشگاه در مسکو شاراپووا به فلوریدا نقل مکان به عنوان یک کودک و آموزش در نیک australian open Tennis Academy.

“ما او را از دست نوزاد. او بسیار ویژه” australian open گفت: AP در یک مصاحبه در سال گذشته شاراپووا بازگشت به آکادمی خود را به عنوان او کار می کرد او در راه بازگشت از آخرین شانه روش. “از تور خود را از دست. … همیشه رقابتی است. همه کسب و کار است.”

شاراپووا پشت سر هم بر روی تنیس روی صحنه در 17 توسط ناراحت کننده سرنا ویلیامز برای پیروزی در ویمبلدون در سال 2004. او را ضرب و شتم ویلیامز دوباره در آن سال را به پایان فصل تور قهرمانی به بهبود 2-1 در برابر آمریکا و هرگز برنده یکی دیگر از ترکیب هیرو انداختن بعدی 19 در یک ردیف.

قدرتمند در شروع مطالعه و معروف هرگز-به-تا نگرش شاراپووا رسیده No. 1 برای اولین بار در 18 سال 2005. پس از اضافه کردن دومین اصلی جایزه در ایالات متحده باز سال بعد او جمع آوری یک Australian Open عنوان در سال 2008 و پس از آن موفق به باز فرانسوی در سال 2012 و 2014.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>