دیزنی لند شانگهای بازگشایی با ضد ویروس کنترل

شانگهای >> بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک صورت جریان به دیزنی لند شانگهای چین به عنوان برجسته ترین پارک بازگشایی دوشنبه در یک گام جدید به سوی عقب ضد coronavirus کنترل است که تعطیل شدهاند.

این پارک که بسته Jan. 25, محدود خواهد شد و تعداد بازدید کننده و نگه داشتن برخی از جاذبه های بسته در راستای اجتماعی فاصله دستورالعمل های مدیران شرکت گفت.

بازگشایی می افزاید: به تلاش های شرکت ها و حزب حاکم کمونیست به احیای جهان و دومین اقتصاد پس از خاموش کردن که سقوط آن ها به بدترین رکود پس از حداقل 1960s.

“ما امیدواریم که که امروز بازگشایی به عنوان یک فانوس دریایی از نور در سراسر جهان ارائه امید و الهام بخش برای همه” رئیس جمهور شانگهای دیزنی توچال جو Schott به خبرنگاران گفت.

چین که در آن همه گیر آغاز شد و در ماه دسامبر برای اولین بار بود اقتصاد را تعطیل و برای اولین بار به بازگشایی پس از حزب حاکم اعلام کرد این بیماری تحت کنترل در اوایل ماه مارس.

کارخانه ها و مغازه ها باید بازگشایی شد اما سینما کارائوکه سرو ورزشگاه و دیگر کسب و کار هنوز هم بسته است.

دیزنی مهمانان بسیاری از پوشیدن میکی موس گوش و کودکان در لباس شخصیت های فیلم بررسی شدند و ویروس ثبتشده تب در دروازه. این شرکت امضا لحن “When You Wish Upon a Star” با بازی بیش از بلندگو.

کن در پیاده رو و در خطوط جاذبه های بازدید کننده نشان می دهد که در آن برای ایستادن به نگه داشتن یک فاصله امن. این شرکت گفت: سواری خواهد بود محدود به یک گروه از بازدید کنندگان در هر خودرو به خاطر غریبه ها از هم جدا شوند.

“هیجان زده در مورد باز کردن دروازه!” مردم در اولین گروه از مهمانان فریاد زد: به عنوان آنها وارد پارک.

بازدید کنندگان ملزم به پیش رزرو نشان می دهد دولت صادر شده شناسایی و دانلود برنامه های گوشی های هوشمند صادر شده توسط شهر شانگهای دولت است که آهنگ به سلامت خود و تماس های خود را با هر کسی که ممکن است در معرض ویروس.

که اجازه می دهد تا شرکت به “درک و تنظیم جریان ترافیک” گفت: اندرو Bolstein, پارک, معاون ارشد رئیس جمهور برای عملیات.

از جمله فعالیت های بازی کودکان مناطق و داخل سالن تئاتر نشان می دهد و بسته در خط با دولت محدودیت Bostein گفت.

“ما امیدواریم که آنها را به برخی از زمان به زودی,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de