کارگران جنسی خراب کردن چهره در میان coronavirus ترس فاحشه خانه تعطیلی

برلین — 7 p. m. در شب جمعه زمانی که Aurel یوهانس مارکس سه اتاق فاحشه خانه در لبه برلین به طور معمول خواهد بود آماده شدن برای اولین مشتریان خود است. جنس برای فروش شده است به یک جزء اصلی بخشی از پایتخت آلمان را هرزگرد شب زنده داری. اما نگرانی بیش از کروناویروس جدید, حتی جهان ظاهرا قدیمی ترین حرفه ای است که درد و رنج یک رکود ناگهانی.

در “Lankwitzer 7” فاحشه, با, نرم, نور قرمز و بی عفت نقاشی بر روی دیوار, ضد عفونی کننده اسپری شده بود نصب شده در کنار سرویس بهداشتی. مارکس گفت که او دستور داد کارکنان به داغ-شستن حوله و ملافه و باز کردن پنجره ها اغلب به اجازه دهید گرم و چسبنده هوا فرار کنند.

هنوز هم مشتریان, فقط, نیست, نشان دیگر.

“در طول هفته گذشته کسب و کار به 50 درصد” مارکس گفت: سرزنش کاهش در روز به طور کلی رها در شب زنده داری است که رخ داده است از آنجا که ویروس وارد برلین.

توسط شنبه, مقامات کشیده بود این پلاگین به طور کامل سفارش بسته شدن موقت از تمام مکانهای تفریحی از جمله پذیرفت. این شهرستان به ثبت رسیده 332 تایید موارد COVID-19 تا کنون. چند ده ها تن عفونت شده اند ترسیم به کافه ها و باشگاه ها.

سوزان Bleier Wilp, یک, آلمانی, سابق کارگر جنسی و سخنگوی انجمن, وابسته به عشق شهوانی و جنسی ارائه دهندگان خدمات و یا BESD گفت: این ویروس باعث شده است که ترس و عدم اطمینان در میان حدود 100,000 تا 200,000 کارگران جنسی در آلمان که در آن فحشا بود تا حد زیادی قانونی تقریبا 20 سال پیش.

“کسانی هستند که در حال خروج از کسب و کار به طور کامل در حال حاضر به دلایل ایمنی” Bleier Wilp آسوشیتدپرس گفت. دیگران هستند که نیاز به ضد عفونی کردن مشتریان خود او افزود — اندازه گیری است که کارشناسان پزشکی می گویند بعید است که به طور موثر جلوگیری از گسترش این ویروس در طول نزدیک تماس فیزیکی.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آلوده بازیابی از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

این روشن نیست که چگونه بسته از فاحشه خانه ها تاثیر می گذارد مستقل کارگران جنسی و برخی از آنها در زیر آمده است, انتقاد نشان می دهد آنها را به ادامه کار.

سالومه Balthus یک کارگر جنسی در برلین گفت که بسیاری از همکاران او ترجیح می دهند به ماندن در خانه.

“اما آنها می دانند که هیچ کس در حال رفتن به آنها را برای جبران از دست دادن درآمد,” او گفت در توییتر. “90 ٪ از تمام تاریخ در حال لغو شد به هر حال. مثل همیشه ما از چپ به دفع کردن برای خود.”

“بسیاری از ما روبرو خواهد شد مشکلات مسکن در سه ماه, در, آخرین,,” او اضافه شده است. “در خانه که ما باید باقی بماند و سپس؟”

بر خلاف منظم کارکنان, اکثر کارگران جنسی معتاد سود به طور مستقیم از نیم تریلیون یورو بسته وام دولت آلمان در حال ساخت در دسترس شرکت رو خراب کردن چون از شیوع کروناویروس.

“کارگران جنسی معمولا خود اشتغالی نه کارکنان” گفت: Bleier Wilp. “این بدان معناست که آنها تحمل همه خطرات خود را”

برخی از کارگران جنسی ممکن است قادر به تکیه بر پس انداز برای چند هفته او گفت:. “اما از آن سخت تر می شود اگر بحران به طول می انجامد ، پس از آن بسیاری از افراد به خصوص کسانی که آن وقت ممکن است به دنبال کمک.”

Bleier Wilp گفت: روزى در آلمان بیماری های عفونی حفاظت از قانون ممکن است اجازه می دهد خود اشتغالی کارگران جنسی برای درخواست جبران خسارت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net