شدید و گردباد روش های هند سرمایه مالی بمبئی

بمبئی هند >> هند در ساحل غربی و سرمایه مالی بمبئی آماده برای اولین بار از طوفان در یک قرن در روز چهارشنبه به عنوان موارد coronavirus در ادامه به افزایش است.

پلیس shooed مردم دور از ساحل به عنوان نور باران سقوط کرد. خانه در نزدیکی زاغه سمت چپ شده بود و قفل شده است و مقامات شهرداری گشت خیابان ها با استفاده از bullhorns به سفارش مردم به ماندن در داخل.

Nisarga بود هوا قطره باران های سنگین و پایدار باد از 100 به 110 کیلومتر (62 تا 68 مایل) در ساعت است که آن را می سازد و باران سیل آسا بعد از ظهر چهارشنبه به عنوان یک طوفان شدید در نزدیکی شهر ساحلی Alibagh حدود 98 کیلومتر (60 مایل) در جنوب بمبئی هند هواشناسی اداره گفت.

ایالت گوا در جنوب ماهاراشترا در حال حاضر دریافت 127 milimeters (5 اینچ) از باران — حدود یک هفته است متوسط — به عنوان گردباد در امتداد ساحل هواشناسی آژانس گفت.

برخی از 100000 نفر تخلیه شدند از مناطق کم ارتفاع در ماهاراشترا و همسایه گجرات با توجه به پرس تراست هند اعلام کرد. هر دو کشور در حال حاضر در میان سخت ترین ضربه را coronavirus همه گیر فعال فاجعه تیم های واکنش ترس سیل گسترده می تواند بیشتر مختل ضعف سیستم های بهداشتی.

“اگر بیمارستان ها و درمانگاه ها آسیب دیده از طوفان در شهرستان نخواهد بود قادر به مقابله با تعداد زیادی از COVID-19 موارد و اجتماعی فاصله اقدامات تبدیل خواهد شد تقریبا غیر ممکن است به دنبال” Bidisha Pillai, مدیر اجرایی نجات کودکان در هند در بیانیه ای گفت:.

“اجازه دهید ما در مبارزه با این خطر مانند ما در حال ایستاده به کرونا بیماری همه گیر هستند و در راه ما آن را شکست. به همین ترتیب ما را غلبه بر این وضعیت بیش از حد!” ماهاراشترا بالا, رسمی, وزیر Uddhav Balasheb Thackeray توییتی.

این طوفان همچنین تهدید به بدتر شدن چشم انداز برای یک چرخش اقتصادی به عنوان یک 9-هفته دولت-اعمال coronavirus مستند شروع به سهولت در این هفته است. هند گزارش شده بیش از 200,000 موارد و 5,800 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

برخی از ویژه خروج قطار از بمبئی که برای هفته انجام میلیون ها نفر از اقتصادی مهاجران که شغل خود را از دست در مستند موکول شد و به تازگی بازسازی داخلی هواپیمایی سفر به تعویق افتاد.

Nisarga می آید تنها دو هفته پس از طوفان Amphan پاره از طریق خلیج بنگال در هند سواحل شرق و ضرب و شتم, West Bengal, دولت, کشته شدن بیش از 100 نفر در هند و همسایه بنگلادش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>