چندین گروه از بازگشت به کالیفرنیا کنگره در اعتراض به کروناویروس shutdown

تظاهرکنندگان در حال بازگشت به دولت و کنگره در روز شنبه در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارشات. اعتراض برنامه ریزی شده است برای شروع در ظهر — با 9.m. چند ده نفر در استتار دنده و دیگران متعلق به یک جداگانه نماز گروه جمع آوری شد.

این تظاهرات یک روز پس از یک قاضی فدرال را رد کرد درخواست که او فرضا گشت بزرگراه کالیفرنیا موقت ممنوعیت تظاهرات در کنگره گفت: دولت اضطراری قدرت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به آن قدرت به منظور توقف چنین باشد.

تظاهرات بر این اساس روز شنبه خنثی شد که معترضان پس از رسیدن به پیدا کردن CHP به حال حلقه دار سمت غرب پایتخت ملک با جراحی دروازه شده و صدها نفر از افسران در اطراف محیط به اطمینان حاصل شود که آنها نمی توانند پیشرفت فراتر از 10 خیابان پیاده رو. معترضان گیر به پیاده رو و هیچ دستگیری ناشی از این رویداد.

در روز شنبه به جای جمع آوری نزدیک به سمت غرب از مرکز شهر ساختمان مردم در ارتش دنده شد و شروع به متراکم کردن در سمت شرق از کنگره پارک که باز است. یکی از شبه نظامیان استیو Coburn از Citrus Heights گفت: گروه “ایالت کالیفرنیا ارتش, 2nd هنگ” — خواهد مسالمت آمیز اعتراض و “نه هیچ مشکلی ایجاد” در سمت غرب از اموال در مقابل فولاد سنگر بعد در روز.

“ما فقط ما بیان متمم اول قانون اساسی حق مسالمت آمیز جمع آوری” Coburn گفت. “ما در اینجا برای ارعاب.”

در حالی که مسلح به تظاهرکنندگان اعتراض COVID-19 خاموش شدن ناگهانی در میشیگان کنگره اخیرا Coburn گفت: گروه نبود حمل سلاح.

“ما در اینجا به حمل سلاح است. … ما در اینجا به اعتصاب ترس” Coburn گفت. “ما در اینجا برای رویارویی است.”

توسط 10 صبح بیش از 60 نفر از اعضای به اصطلاح ارتش انتظارنشسته بودند بی سر و صدا در طول 10 خیابان پیاده رو در مواجهه با غرب گام. بر خلاف دیگر تظاهرات در سراسر کشور که شامل شبه نظامیان آنها انجام هیچ سلاح.

در مقابل از آنها بیش از 75 CHP افسران ایستاده بودند در غرب, مراحل, در حالی که بیش از 100 اضافی افسران در صورت ماسک در کلاه گشت زنی بودند محیط. ساکرامنتو پلیس نیز مسدود کردن 10 خیابان.

یک مرد بر روی یک دوچرخه با پوشیدن ماسک محافظ فقط سوار با در نظر گرفتن ویدئو از این گروه و فریاد “یک دسته از تروریست ها” در آنها. پره در چرخ عقب بودند festooned با برنی ساندرز برچسب. “میهن پرستان” یکی پاسخ داد. این گروه در حال حاضر ستایش و قرائت تعهد و وفاداری.

به طور جداگانه نماز گروه جمع آوری شده در این دایره است که خاتمه کنگره مرکز یک بلوک دور از غرب گام.

وجود سردرگمی در میان یکی از این گروه که آیا وجود خواهد داشت یک غیرمجاز رویداد در روز شنبه. ما باید حقوق گفت: پیروان در وب سایت خود را به طور مستقیم انرژی خود را در آن رویداد در هانتینگتون بیچ فکر آن ذکر شده ساکرامنتو به عنوان یکی از شش سایت که در آن تظاهرات برگزار خواهد. دیگر تظاهرات برنامه ریزی شده بود در سن دیگو و لس آنجلس و سان فرانسیسکو و ونتورا.

قاضی فدرال حکم بر اجازه بان

CHP برقرار توقیف موقت مجوز در کنگره آمریکا پس از یک مارس 20 اعتراض — که اعطا شد مجوز — درو صدها نفر از افرادی که در این ماجرا هم بدون محافظ و ماسک و دستکش. در مارس 1, با وجود عدم مجوز به معترضان آمد به هر حال. که در اعتراض به اوج خود رسید با یک خط از CHP افسران ضد شورش وادار کردن صدها نفر از تظاهرکنندگان به عقب نشینی کنگره اساس و بر روی یک شهر پیاده رو پس از یک تنش بست. سی و دو نفر بازداشت شدند و اشاره کرد برای ایجاد یک خطر بهداشت عمومی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de