سرور در حال خوشحالم که به بازگشت به کار به عنوان هاوایی مشتریان به آرامی بازگشت برای ناهار خوری نشسته

شاید هیچ کس خوشحال تر از رستوران سرورهای حالا که ناهار خوری در مجاز است دوباره در هونولولو.

“این عالی بود بازگشت” کافه Kaila سرور Wayne کاتو گفت: صبح روز جمعه پس از او در زمان سفارشات از مشتریان به طور منظم دیوید و ان Snakenberg.

کاتو بود خوشحالم که دوباره مشغول. رستوران ناهار خوری اتاق بسته در ماه مارس — همراه با دیگران در اوآهو — با توجه به شهر و شهرستان اضطراری نظم در آورده با COVID-19 نگرانی. از آن پس Kaila در ادامه به ارائه takeout اما به عنوان وجود دارد که برای سرور به خدمت کاتو بود در میان هزاران نفر در سطح ایالت ،

پس از برخی از مشکلات اولیه او نمیفهمد بیکاری سیستم. اما کاتو 39 از Makiki گفت که او نه می خواهد مشغول در رستوران که در آن او کار می کرد برای 10 سال ساخته شده است و دوستان زیادی در میان مشتریان و همکاران.

>> عکس: اوآهو بازگشایی رستوران برای ناهار خوردن در محدودیت مشتریان

آن قطعا متفاوت تر از قبل همه گیر روز: در Kaila یک بار شلوغ اتاق ناهار خوری و میز و در حال حاضر با فاصله 6 فوت از هم جدا و سرور پوشیدن ماسک و چهره سپر. به عنوان در هر شهر و شهرستان راهنمای مشتریان خواست به پوشیدن ماسک به جز زمانی که نشسته در جداول خود را.

کاتو اضافه شدن تماس های شخصی خود را به صورت سپر نوشتن بر روی آن “سلام! نام من است وین.”

یکی دیگر از دیرین کافه Kaila سرور استفانی Thiel گفت که “تماس” است که بزرگترین تفاوت در حال حاضر که او مشغول به کار در یک ماسک. “من صحبت کردن به مردم یک کمی بلندتر,” او گفت:.

این Snakenbergs شد اولین بار در خط و از طریق درب از بازار شهرستان مرکز خرید, رستوران, جمعه چند دقیقه پس از 7 صبح آنها حمایت کرده بود رستوران گذشته 11 هفته به طور منظم سفارش بایگانی اطلاعات.

“این واقعا مثل خانواده در اینجا ‘سلامتی’,” گفت: David Snakenberg یک نیروی هوایی بازنشسته. او و ان بازنشسته, معلم, گفتگو با هر یک از کارکنان که به سلام می گویند.

بیشتر مشتریان trickled به عنوان Snakenbergs خود لذت می برد صبحانه; آن شروع به تشویق برای زود در اول صبح است.

بعد از آن در ساعت 10 صبح در ابتدا آشپزخانه تنها یک گروه آمده بود در یک نشست وعده غذایی در این بخش ایجاد کرد رستوران نیز شناخته شده برای صبحانه کرایه.

آشپز براندون Mezurashi بود نه بیش از حد نگران, دلیل takeout کسب و کار در جریان بوده است به خوبی وجود دارد. اما برخی از عدم قطعیت باقی مانده است.

“شما نمی دانید که اگر مردم می ترسند و یا اگر آنها آماده نیست و فقط به بیرون رفتن و در عین حال” او گفت:. “ما در حال بسیار مراقب باشید به انجام همه چیز را برای کاهش تماس حتی زمانی که سفارش. شما حتی می توانید اسکن بارکد بر روی تلفن خود را برای ما منو.”

“در حال حاضر ما فقط در تلاش برای مطمئن شوید که همه تغذیه” Mezurashi اضافه شده است.

در ساعت 11 صبح شهردار کرک کالدول برگزار شد یک کنفرانس خبری در ورود به گشت و گذار خوک در Waialae خیابان. محل نمادین بود. کالدول ایستاده بود بین دو پیاده رو و جداول برای اولین بار تایید شده از طریق یک برنامه آزمایشی که تحت آن رستوران ها ممکن است درخواست آنلاین برای استفاده از شهر متعلق به مناطق پیاده رو برای صندلی.

پس اجتماعی فاصله دستورالعمل اجازه می دهد بسیاری از رستوران ها به استفاده از تنها در حدود نیمی از اتاق ناهار خوری خود را طبقه فضای دسترسی به صندلی در فضای باز می تواند سهولت های مالی کسری بودجه.

“این است که برای جشن افتتاحیه تا از رستوران های ما” کالدول گفت. “بخش دیگر این است که ما می خواهیم به خارج.”

او گفت: خلبان برنامه ادامه خواهد داد تا زمانی که رستوران ها باید تحت عمل اجتماعی فاصله دستورالعمل و شاید فراتر از آن.

در ساعت 2 بعد از ظهر جان Ishii دبیرستان معلم ریاضی از هاوایی کای لذت بردم نشسته و غذا در مقابله در Kahala بازار با دوستان و خانواده.

“این فوق العاده است,” او گفت:. “من به سختی ترک خانه و من ولع مصرف یک همبرگر. و من واقعا خوشحالم که سرور شروع به کار دوباره.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>