‘بحث های جدی در مورد DNC تغییرات بالا دموکرات می گوید

واشنگتن — یک دموکرات در کنگره روز جمعه گفت این حزب در آینده تحت تام پرز است تحت بررسی در میان ذرات از آیووا قفقاز و بالابر ریاست جمهوری اوليه زمینه به محرومیت از نامزدها از رنگ.

تشکر. جیم Clyburn از کارولینای جنوبی به رتبه سوم خانه دموکرات متوقف کوتاه گفت: پرز باید به عنوان رهبر کمیته ملی حزب دموکرات.

“این تصمیم برای او,” او گفت:.

اما بالاترین-رتبه بندی آفریقایی نماینده مجلس در مجلس گفت: در طی یک مصاحبه با C-SPAN را “خبرسازان” که آیووا نباید بازی مانند یک آستین ، نقش به عنوان یک رای دولت و بحث قوانین چپ “بسیار احساسات خام” در کنگره سیاه پارلمانی پس از خروج از آرای انتخابات ریاست جمهوری کامالا هریس و Cory Booker.

“وجود دارد برخی از بحث های جدی در حال وقوع است در کاپیتول هیل به عنوان به آنچه که باید اتفاق می افتد در DNC,” Clyburn گفت: در مصاحبه.

“‘آیووا باید در مخلوط اما ما نباید راه اندازی کل مبارزات انتخاباتی با چنین یک نمونه کوچک با آنچه در این کشور همه چیز در مورد,” او گفت:.

پرز نمی بلافاصله اظهار نظر در Clyburn اظهارات جمعه.

قبلا DNC رئیس اتحاد در دفاع از قوانین تنظیم حداقل برای رای گیری و تعداد اهدا کنندگان فردی اشاره کرد که این حزب آغاز شده و در پایین آستانه ماه ژوئن گذشته و به تدریج مطرح مورد نیاز در طول زمان است. تمام 20 اسلات پر شد در دو مناظره و دو مرحله مورد نیاز برای بسیاری از پاییز.

پرز استدلال کرد که در طول هر نامزد قادر به پاسخگویی به تدریج نشانه های بالاتر مانند نبود به احتمال زیاد به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. برخی از مقامات حزب همچنین باید اشاره کرد که اقلیت رای دهندگان هنوز هم نشان داده در این مرحله از طریق حمایت خود را از نامزدهای مانند ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. این دو باید به طور مداوم کشیده شده حمایت قوی در میان غیر سفید رای دهندگان با توجه به نظر سنجی از رای دهندگان دموکرات در سراسر کشور.

Clyburn که مبارزه برای سال فشار کارولینای جنوبی بر روی ابتدایی, تقویم, نشانه های او ممکن است خود را تاييد پیش از Feb. 29 اولیه.

با بایدن Clyburn نگران است در مورد تاثیر که ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی می توانست در رای گیری مسابقه برای کنگره به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری به خصوص در بیشتر مناطق محافظه کار.

Clyburn همچنین پیشنهاد کرد که نامزد حزب دموکرات پیت Buttigieg شهردار سابق در ایندیانا هنوز چهره “چالش های قابل توجهی” با کارولینای جنوبی, سیاه, رای دهندگان را که تا بخش قابل ملاحظه اولیه رای دهندگان در پلمتو دولت است. در همان زمان او گفت که او با افتخار از نوه اش یک Buttigieg حامی که به نظر می رسد در تبلیغ برای کمپین. یک عکس از Clyburn خود را نیز دیدم در آگهی که Clyburn گفت: او از ذهن نیست.

به عنوان ساندرز و Buttigieg رسید در آیووا بایدن را امیدوار می تواند استراحت در کارولینای جنوبی که رای چهارم در میان اوایل متحده است. نامزدها در صورت خاموش سهشنبه در نیوهمپشایر اولیه و فوریه. 22 در نوادا قفقاز قبل از رفتن به کارولینای جنوبی است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده لایحه بارو کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>