سرنا ویلیامز می گوید او را در بازی ما باز

در اینجا این است که چگونه همه در سرنا ویلیامز در شرکت در سال 2020 آمریکا باز: او راه اندازی یک عمل منطقه در صفحه اصلی با نام تجاری جدید از دادگاه های سخت استفاده می شود در مرغزار فلاشینگ این سال است.

برای تمام شک و تردید در مورد آن بازیکنان را در واقع وارد اولین گرند اسلم تنیس مسابقات بیماری همه گیر کوروناویروس بزرگترین نام در ورزش روشن ساخته جمعه که او در نظر دارد به وجود داشته باشد زمانی که قرعه کشی اصلی آغاز می شود Aug. 31.

“در نهایت من واقعا نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به نیویورک” ویلیامز گفت: در یک ویدیو که نشان داده شده در انجمن تنیس ایالات متحده ارائه برنامه های خود را برای خیمه رویداد.

“من احساس می کنم مانند USTA در حال رفتن به انجام یک کار واقعا خوب برای اطمینان از همه چیز شگفت انگیز است و همه چیز کامل است و هر کس امن است” گفت: صاحب یک باز-عصر رکورد 23 عمده عنوان تک. “این رفتن به هیجان انگیز است. آن (اراده شده) شش ماه پس بسیاری از ما بازی تنیس حرفه ای.”

زنان و مردان تورهای شده اند به حالت تعلیق از اوایل ماه مارس به دلیل COVID-19 شیوع. باز فرانسوی به تعویق افتاد از آوریل تا سپتامبر در حالی که ویمبلدون لغو شد برای اولین بار در 75 سال است.

این USTA کردم چراغ سبز روز شنبه از نیویورک دولت به رفتن پیش با پیشنهاد خود را برای مدرج کردن مسابقات. وجود خواهد داشت هیچ تماشاگران کمتری حوادث کمتری در دادگاه مقامات و متوسط به طور منظم چک و گاه به گاه بینی سواب برای COVID-19. اکثر بازیکنان و خود را کاهش entourages — اقامت در دو هتل های تعیین شده اگر چه گران تر از خانه های خصوصی نیز یک گزینه است.

“من قطعا از دست طرفداران من را دریافت نمی اشتباه است” گفت: ویلیامز 38 ساله آمریکایی است. “فقط در خارج وجود دارد, و که نیویورک جمعیت و شنیدن همه تشویق. من واقعا از دست که من از طریق برخی از کسانی که در سختی منطبق است.”

او پشتوانه برای مسابقات — او برنده آن شش برابر شد و نفر دوم در سال 2018 و 2019 — این است که قطعا یک افزایش برای پخش ESPN و شاید کمک خواهد کرد که نوسان دیگر نامشخص بازیکنان به رقابت بیش از حد.

“روشن است ما بسیار هیجان زده و سپاسگزار او مرتکب این زود به بازی بازی های مسابقات” USTA مدیر عامل مایک میل زدن گفت. “همانطور که همه ما می دانیم که او فراتر از تنیس. او را بسیار بزرگتر از ورزش ما است.”

دفاع از مردان قهرمان رافائل نادال و هم ردیف 1-رتبه بازیکنان نواک جوکوویچ و خاکستر Barty را بیان سطوح مختلف از نگرانی در مورد رفتن به نیویورک است. سیمونا هالپ دو زمان عمده قهرمان گفت: او تکیه نسبت به بازی نیست.

“این یک واکنش در حال حاضر” استیو سیمون مدیر عامل شرکت زنان تور گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “این رفتن به مایع اما ما در حال رفتن به دیدن یک افتضاح بسیاری از بازیکنان که مایل به دوباره و دوباره بازی اگر آنها می توانند سفر و بدیهی است که اگر آنها احساس می کنید مانند آن است که یک محیط امن برای بازی در.”

نیویورک بود در یک نقطه coronavirus کانون در آمریکا — تسهیلات مسکن داخل سالن دادگاه در ایالات متحده باز کردن سایت در کوئینز مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک بیمارستان صحرایی با صدها نفر از تخت در اوج بحران — اما در موارد قابل توجهی کاهش یافته و این شهر را آغاز کرده است بازگشایی.

مدیر مسابقات استیسی Allaster گفت: ویلیامز یکی از چند نفر — از جمله بازیکنان و مربیان و عوامل او شده است در تماس با از طریق ایمیل یا تلفن و تماس های ویدئویی در مورد امکان مشارکت.

“از طریق سفر و به عنوان کلمه شروع به گسترش در اوایل این هفته است که این رویداد اتفاق می افتد من (شنیدن) که آنها می خواهند به بازی و که آنها در حال آموزش و که آنها راحت با طرح” Allaster گفت. “این خواهد بود حال سفر و در نهایت ورزشکاران تصمیم خواهد گرفت. و ما با اعتماد به نفس که چه کسی تصمیم می گیرد (به آمده) را با قرار دادن در یک نمایش بزرگ با ستاره.”

Halep است که در حال حاضر در رتبه شماره 2 و نایب قهرمان در ویمبلدون. او همچنین برنده باز فرانسوی در سال 2018 است.

بهترین نمایش در مرغزار فلاشینگ بود نیمه نهایی ظاهر در 2015.

“با توجه به شرایط مشخص شده در ایالات متحده باز اعلام این که از امروز من نیست در حال حاضر برنامه ریزی برای بازی در نیویورک” Halep در بیانیه ای گفت ایمیل به آسوشیتد پرس. “اما همانطور که می دانیم این وضعیت مایع است و این شرایط ممکن است تغییر و بهبود قبل از ورود مهلت در اواسط ماه جولای ، من می خواهم به تاکید است که تصمیم من این است که در سنگ تنظیم نشده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>