سئول تعطیل بیش از 2100 کاباره ها زیر ده ها تن از جدید کروناویروس عفونت های آسیا امروز گزارش

سئول, کره جنوبی >> کره جنوبی پایتخت تعطیل شده بیش از 2100 کاباره ها میزبان بارها و دیسکو پس از ده ها تن از coronavirus عفونت در ارتباط بودند به باشگاه را برانگیخت که رفت آخر هفته گذشته به عنوان کشور آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اقدامات اعمال شده امروز توسط شهردار سئول پارک برنده-به زودی پس از دولت ملی خواست مکانهای تفریحی در سراسر کشور به نزدیک و یا در غیر این صورت اجرای anti-virus اقدامات از جمله فاصله و درجه حرارت کنترل نگه داشتن لیست مشتریان و نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک.

پارک گفت: ورود ممنوع بر امکانات خواهد شد تا این شهر آمده است که خطرات ناشی از عفونت شده اند به طور معنی داری کاهش داد.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا KCDC گفت: در روز قبل از آن که 18 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت به نیمه شب جمعه همه اما یکی از آنها مربوط به 29 سال است که دیدار سه باشگاه در سئول Itaewon منطقه شنبه گذشته قبل از تست مثبت روز بعد.

اما پارک گفت: 16 نفر تایید شدند در سئول به تنهایی در زیر ساعت. او گفت: این آورده تعداد کل عفونت های مربوط به باشگاه را برانگیخت تا 40 — 27 در سئول 12 در همسایه اینچئون و Gyeonggi و یکی در جنوب شهرستان بندر بوسان.

این KCDC که جمع آوری داده ها از دولت های محلی نمی تواند بلافاصله تایید پارک اعداد. اما ارشد KCDC رسمی تکواندو Joon-wook نگرانی که این باشگاه را برانگیخت احتمالا می تواند گسترش “عفونت های ثانویه از هر کجا که زندگی می کنند.”

تعدادی از عفونت می تواند به رشد به عنوان سلامت کارگران در حال تقلا برای ردیابی اطلاعات تماس باشگاه را برانگیخت. پارک گفت: سلامت کارگران شده اند در تلاش برای تماس با برخی از 1,940 افرادی که ذکر شده بود به عنوان بازدید کننده به سه Itaewon باشگاه ها و مکان های دیگر در این نزدیکی هست, اما آنها تا کنون قادر به رسیدن به تنها 637 از آنها.

کره جنوبی تایید کرده است حداقل 10,840 موارد coronavirus از جمله 256 مرگ و میر.

موارد کمتر در هفته گذشته اجازه داده شده بود برای اجتماعی فاصله دستورالعمل به آرامش و مرحله به مرحله بازگشایی مدارس.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

ده ها تن فرار هند قرنطینه مرکز

حدود 70 نفر از فرار از یک مرکز قرنطینه در هند در ایالت بیهار را نواده منطقه ادعا فقیر امکانات و کمبود مواد غذایی است. آنها در میان دهها هزار نفر از کارگران مهاجر که در سمت چپ هند شهرستانها که در سراسر کشور coronavirus مستند تحمیل شد مارس 25, پیاده روی به سمت خانه خود روستاها از ترس گرسنگی اگر آنها باقی مانده است. تلویزیون اخبار کانال های پخش تصاویر از مهاجران در حال اجرا از مرکز در روز شنبه با اموال خود را. این حادثه در یک الگوی از مردم در حال فرار از قرنطینه مراکز در هند شکایت از بهداشت ضعیف و ناکافی مواد غذایی و آب است. در یک حادثه جداگانه بیش از 20 مهاجران فرار از قرنطینه مرکز در شمال شرقی بیهار را کاتیهار منطقه نیز شکایت در مورد عدم امکانات مناسب و مواد غذایی است. هند تایید کرده است نزدیک به 60,000 coronavirus موارد از جمله 1,981 مرگ و میر.

کیم می نویسد: پوتین

کره شمالی می گوید رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد با ارسال نامه ای به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را تبریک می گویم او در 75 سالگرد پیروزی متفقین در جنگ جهانی دوم و مایل روسیه موفقیت در مبارزه با آن شیوع کروناویروس. کیم قبلا با ارسال یک پیام به رئیس جمهور چین ستایش آنچه که او به عنوان توضیح داده شده در چین موفقیت در گرفتن آن COVID-19 بیماری تحت کنترل است. برخی از کارشناسان می گویند شمالی می تواند تشدید دیپلماتیک خود کمک رسانی به کشورهای همسایه به خصوص چین به عنوان آن به دنبال کمک اقتصادی به پس از بسته شدن مرز خود را برای ماه به دفع این ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de