ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی و اداری استفاده می شود برای منافع شخصی پروب می یابد

, BILLINGS, منت. >> ارشد تهمت رسمی دولت سوء استفاده از موقعیت خود برای به دست آوردن خصوصی با سرمایه گذاری در اتصال به دولت برای کمک به یک عضو خانواده استخدام در آژانس حفاظت از محیط زیست محققان گفت: در یک گزارش به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

داخلی وزارت بازرس کل یافت که معاون وزیر کشور داگلاس Domenech رسیده به ارشد سازمان حفاظت محیط زیست رسمی در فرد و بعد از آن از طریق ایمیل در سال 2017 به حمایت از دومنک را در زمانی که او به دنبال یک کار در آژانس.

محققان گفت: دومنک همچنین به نظر می رسد به سوء استفاده از موقعیت خود برای ترویج یک دوم اعضای خانواده, عروسی, کسب و کار های مربوط به همان رسمی سازمان حفاظت محیط زیست درگیر شد در زمان.

AP به دست آمده از این گزارش جزئیات این بررسی پیش از انتشار عمومی آن است.

آن دوم پیدا کردن اخلاقی نقض حقوق بشر در شش ماه در برابر Domenech آژانس دستیار وزیر برای منزوی و امور بین الملل. محققان در ماه دسامبر در بر داشت که او را شکست فدرال اخلاق قوانین توسط دو جلسه با کارفرمای سابق خود محافظه کار تگزاس-بر اساس سیاست های گروه به بحث در مورد اختلافات حقوقی بین گروه و سازمان است.

تماس بین Domenech و رسمی سازمان حفاظت محیط زیست آغاز شد و در یک کنسرت در ولف ترپ پارک ملی هنرهای نمایشی در ویرجینیا در پاییز سال 2017. Domenech سه نفر از اعضای خانواده از جمله مادر در قانون و ارشد سازمان حفاظت محیط زیست رسمی تا به حال دریافت بلیط رایگان از طریق دفتر و سپس-وزیر کشور Ryan Zinke این گزارش گفت:.

پسر در قانون بود نه نام و یا در غیر این صورت مشخص شده در این گزارش اما دو نفر آشنا با این موضوع که مجاز به صحبت در مورد آن را علنا شناسایی خود را در رابطه با دومنک. پسر در قانون مورد اشاره در این گزارش به عنوان “عضو خانواده 1.”

در حالی که در ولف ترپ کنسرت Domenech نشسته بود با سازمان حفاظت محیط زیست و رسمی “با استفاده از موقعیت خود برای به دست آوردن دسترسی به سازمان حفاظت محیط زیست مقام ارشد که به اعتقاد او عضو خانواده 1 نمی تواند” این گزارش گفت:.

دومنک گفته محققان که یکی از ایمیل او فرستاده شده به سازمان حفاظت محیط زیست رسمی به پیگیری در این جلسه در ولف ترپ بود “تواضع” را به حرکت روند همراه است.

“وقتی پرسیده شد که اگر در حال حرکت روند همراه شد و راه را برای نفوذ سازمان حفاظت محیط زیست استخدام فرایند دومنک گفت:” هنگامی که من فکر می کنم موثر بر … من حدس می زنم شما درست است. من در تلاش بود برای تاثیر گذاری در روند به حرکت در امتداد. که متفاوت از تاثیر گذار بر روند استخدام,'” در این گزارش است.

محققان برای بازرس کل علامت ” Greenblatt به این نتیجه رسیدند Domenech اعمال شد به طور خاص با هدف گرفتن او پسر در قانون استخدام این گزارش گفت:.

پرونده نقض شد به گزارش. داخلی سخنگوی نیکلاس گودوین گفت Domenech لازم بود تحت اضافی اخلاق آموزش به عنوان یک نتیجه یافته است. هیچ اقدام دیگری گرفته شده بود و این موضوع در نظر گرفته شده است حل و فصل شود, او گفت:.

“زمینه حوادث مربوط به آقای Domenech رخ داده است در سال 2017 قبل از این بخش آغاز بی سابقه تلاش برای سرمایه گذاری در ساخت یک فرهنگ اخلاقی رعایت و به طور چشمگیری در حال گسترش وزارت داخله اخلاق دفتر برنامه است که منجر به سه برابر تعداد اخلاق حرفه ای مسوولان در بخش” گودوین گفت.

دومنک نیست پاسخ دادن به یک ایمیل درخواست برای نظر.

خانه منابع طبیعی رئیس کمیته رائول Grijalva یک دموکرات آریزونا, نام وزیر کشور دیوید برنارد به آتش Domenech.

“شلیک آقای Domenech تنها جدی عمل در این نقطه دیگری دور از اخلاق آموزش است که به وضوح فقط اتلاف وقت و پس از آن نشده كه در حال حاضر توسط” Grijalva در بیانیه ای گفت.

دومنک که مشغول به کار در داخل کشور گروه تحت رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش رفت و از طریق دو دور از اخلاق آموزش زمانی که او برای اولین بار پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان مشاور ارشد به Zinke در سال 2017, با توجه به تحقیقات.

که شامل آموزش نکات خاص در برابر خود را با استفاده از دفتر “به تایید دوستان و بستگان و یا افرادی که شما با آنها در حال وابسته و غیر دولتی ظرفیت” این گزارش گفت:.

هویت ارشد سازمان حفاظت محیط زیست رسمی اعلام نشده در گزارش. سازمان حفاظت محیط زیست رسانه دفتر بلافاصله پاسخ به ایمیل و سوال در مورد این موضوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>