سناتور مشتعل سیاسی داد و بیداد پس از فروش سهام قبل از بازارهای غوطه

واشنگتن — کشور باقی مانده تثبیت نهایی اعمال استیضاح درام در اوایل فوریه اما به سنا آماده به تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن R-کارولینای شمالی, رئیس کمیته اطلاعات در حال حاضر چشم خود را بر روی یک مشکل تهدید جدید: coronavirus.

در صبح روز فوریه. 4, با مته سوراخ کردن مونتاژ اعضای این کمیته در یک اتاق امن در کاپیتول هیل به شنیدن برای اولین بار از مقامات اطلاعاتی در مورد چگونه قدرت های خارجی بودند در پاسخ به آنچه سازمان بهداشت جهانی تا به حال روز زودتر اعلام اورژانس بهداشت جهانی.

هشدارهای خود را نمی شد به شدت طبقه بندی شده و یا خاص که کشیده شده تا حد زیادی از دیپلماتیک سیم و علنا گزارش اطلاعات با توجه به سه تا مردم با آنها آشنا. اما در زمانی که کاخ سفید در حال بازی کردن تهدید از ویروس هوش از مقامات سیا نقاشی یک تصویر اولیه از شیوع است پیامدهای ژئوپولیتیک.

در حدود همان زمان با مته سوراخ کردن دیرین طرفدار افزایش فدرال تلاش برای آماده شدن برای بهداشت جهانی همه گیر شد دریافت مشابه جلسات از بالا, سلامت دولت از طریق یکی دیگر از مقامات سنای آمریکا با او نشسته است. این جلسات از جمله به روز رسانی در فوریه. 12 شد با تمرکز بر آمادگی ایالات متحده برای یک پتانسیل اپیدمی بلکه در لمس ممکن است اقتصادی خرید اینترنتی.

بعد Feb. 13, Burr فروش 33 منابع سهام, ارزش جمعی $628,000 به $1.7 میلیون liquidating سهم زیادی از نمونه کارها خود را.

با مته سوراخ کردن فروش سهام در هفته قبل از بازار سقوط بیش از نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی این ویروس در زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات جمهوری خواه برای بازی کردن این تهدید در حال حاضر تحت بررسی شدید. همچنین پرسش در مورد اینکه آیا او اجتناب زیان های تجاری در داخل اطلاعات به عنوان آمریکایی ها به دنبال به واشنگتن برای کمک در یک بحران شدید.

حداقل چهار سناتور و همچنین حدود دو دوجین خانه قانونگذاران نیز به فروش می رسد برخی از منابع مالی خود را در همان دوره است. مانند مته سوراخ کردن دیگر سناتورها گفت که آنها هیچ کار اشتباهی انجام داد و نمی شد اقدام بر روی اطلاعات غیر قابل دسترس برای عموم است.

, فروش سهام مشتعل یک طوفان سیاسی از هر دو سمت چپ و راست به تماس بلافاصله پدید آمده برای استعفای بورر که یک شبه در بر داشت خود را مبارزه برای جلوگیری از تبدیل شدن به نماد مالی مزایای نخبگان در یک پوپولیستی لحظه.

تحت فشار به توضیح خود را با مته سوراخ کردن در روز جمعه گفت که او تا به حال خواسته سنا کمیته اخلاق به مورد مداقه قرار دادن فروش در تلاش برای پاک کردن نام خود را.

“درک این فرض بسیاری از می تواند در ادراک من صحبت کرد صبح امروز با رئیس مجلس سنا کمیته اخلاق و از او خواست برای باز کردن یک بررسی کامل از این موضوع با شفافیت کامل” با مته سوراخ کردن در بیانیه ای گفت:.

چهار دیگر سناتور — سناتور کالیفرنیا, James Inhofe R-اوکلاهما کلی Loeffler, R-گرجستان و دیوید پردو R-گرجستان — باید هر رد هر گونه پیشنهاد که آنها هیچ نقشی در فروش سهام و گفت که پرتفوی خود را مدیریت توسط دیگران و آنها که شاید حتی آگاه بهادار فروخته شد.

اما با مته سوراخ کردن است و نه مورد اختلاف است که او درگیر در تصمیم گیری و نه آن بود که با انگیزه های ترس است که بازار در ایالات متحده آمریکا شد و در مورد به کاهش است. او روز جمعه گفت که تصمیم او شده بر اساس “تنها در اخبار و گزارش” از آسیا تا حد زیادی از CNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>