سنا 2.2 تریلیون دلار بسته نجات

واشنگتن — سنا اواخر روز چهارشنبه گذشت بی نظیر 2.2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی فرمان کمک به کسب و کار کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی را فرا گرفته با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

به اتفاق آراء آمد با وجود سوء ظن در هر دو طرف در مورد این که آیا آن را بیش از حد می رود یا نه به اندازه کافی دور و دربسته روز از مذاکرات دشوار به واشنگتن در مواجهه با یک چالش ملی بر خلاف آن تا به حال مواجه شده است.

به 880-صفحه اندازه گیری بزرگترین اقتصادی امداد لایحه در تاریخ ایالات متحده است. میچ مک کانل رهبر اکثریت ظاهر محزون و خسته به او اعلام کرد که رای او منتشر شده سناتور از واشنگتن تا آوریل 20, هر چند او وعده داده شده را به یاد آنها در صورت نیاز.

“دعا برای یکدیگر برای همه خانواده های ما و برای کشور ما گفت:” مک کانل جمهوریخواه از کنتاکی

“این قانون در حال حاضر قبل از ما در حال حاضر تاریخی است به دلیل آن است که به معنای مطابقت تاریخی بحران”گفت: رهبر اقلیت چاک شومر D-نیویورک “ما سیستم مراقبت های بهداشتی است که آماده برای مراقبت از بیمار است. ما کارگران بدون کار. کسب و کار ما نمی تواند انجام کسب و کار. ما کارخانه بیکار. از چرخ دنده های اقتصاد آمریکا باید زمین را متوقف کند.”

این بسته در نظر گرفته شده است که برای کمک به اقتصاد فزاینده به رکود اقتصادی و یا بدتر و یک ملت رو تیره و تار تلفات از عفونت که به کشته شدن بیش از 21000 نفر در سراسر جهان و بیش از 1 ، 000 در ایالات متحده است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پرسید: چه مدت کمک خواهد اقتصاد شناور نگه می گفت: “ما پیش بینی سه ماه. امیدوارم ما لازم نیست این کار را برای سه ماه.”

تأکید بر تلاش را قدر مطلق لایحه منابع مالی پاسخ با برچسب قیمت است که برابر با نصف اندازه کل 4 تریلیون دلار به علاوه سالانه بودجه فدرال. به 2.2 تریلیون دلار برآورد شده است کاخ سفید بهترین حدس می زنم.

مصرانه, خوش بینانه, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از بزرگترین بهداشت عمومی اورژانس هر کسی در طول عمر “من فکر نمی کنم آن رفتن برای پایان دادن به یک پچ خشن” و پیش بینی اقتصاد افزایش “مانند یک کشتی موشک” هنگامی که آن را بیش از.

“دولت به طور موقت تعطیل اقتصاد به دلیل این بیماری و دولت باید کمک به کسانی که صدمه دیده است از آن” گفت: سناتور. لامار الکساندر R-تنسی است.

درایو توسط رهبران به سرعت این لایحه از طریق مجلس سنا بود که آهسته به عنوان چهار محافظه کار جمهوری خواه سناتور از ایالت که اقتصاد تحت سلطه کم درآمد خواستار تغییرات و گفت: این قانون به عنوان نوشته شده است ممکن است به کارگران مانند کارمندان فروشگاه انگیزه برای ماندن در بیکاری به جای بازگشت به شغل خود را پس از آنها ممکن است کسب پول بیشتر اگر آنها گذاشته از اگر آنها در حال کار. حل و فصل آنها برای نتوانست رای به تغییر ارائه.

اعتراض دیگر شناور در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که تبدیل به یک برجسته دموکرات در صحنه ملی به عنوان کشور جنگ همه گیر. کومو که دولت بیشتر دیده می شود مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر از هر گونه گفت: “من به شما گفتن این اعداد کار نمی کنند.”

سرسخت لیبرال ها از جمله Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز شد و بی قرار نیز گفت این لایحه را بیش از حد کوچک برای درآمد پایین تر آمریکایی ها. اما بالا واشنگتن دموکرات به آنها اطمینان داد که یک اضافی coronavirus قانون را به دنبال خواهد داشت در این بهار و نشان داد که تأخیر در انتظار اندازه گیری خواهد بود احمقانه است.

وسیع اندازه گیری سوم coronavirus پاسخ لایحه تولید شده توسط کنگره و تا کنون بزرگترین. آن را می سازد در تلاش های متمرکز در واکسن و اورژانس در بیمار و خانواده مرخصی پزشکی برای کارگران و مواد غذایی کمک های اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>