سنا حرکت به حد تهمت بر نیروی نظامی علیه ایران

“ما در حال انجام بسیار خوبی با ایران و این زمان برای نشان دادن ضعف. آمریکایی ها به شدت حمایت ما حمله تروریستی سلیمانی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر دست من بسته بود و ایران می توانست یک روز زمینه. می فرستد یک سیگنال بسیار بد. دموکرات ها هستند و تنها با انجام این کار به عنوان تلاش برای شرمسار حزب جمهوری خواه. اجازه ندهید این اتفاق می افتد!”

تهران در پاسخ به ایالات متحده حمله سلیمانی با راه اندازی موشک در دو پایگاه نظامی در عراق که سربازان آمریکایی. این حمله ناشی از صدمات مغزی در حداقل 64 سربازان آمریکایی در پنتاگون گفت..

دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان انتقاد یک جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مدت کوتاهی پس از حمله هواپیماهای بدون سرنشین گفت: مقامات ایالات متحده ارائه اطلاعات مبهم در مورد یک حمله احتمالی بودن برنامه ریزی شده توسط ایران اما هیچ توجهی جزئیات.

Kaine به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند برای عمل reasserting کنگره قدرت اعلام جنگ است. در آمریکا درخواست او برداشته اولیه زبان است که هدف تهمت به نفع یک تعمیم بیانیه ای اعلام کرد که کنگره دارای قدرت تنها به اعلام جنگ. این قطعنامه همچنین هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن به خاتمه استفاده از نیروی نظامی علیه ایران و یا هر بخشی از دولت خود بدون نیاز به تایید از کنگره است.

سناتور. سوزان کالینز R-مین شرکت حامی به نام قطعنامه “بسیار مورد نیاز است و دیر شده است.” او گفت که جو بیش از دهه گذشته “کنگره بیش از حد اغلب استعفا خود را در قانون اساسی مسئولیت بر اجازه استفاده مداوم از نیروی نظامی.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., و بسیاری دیگر از جمهوری خواهان مخالف این قطعنامه گفت: این امر ارسال پیام اشتباه به آمریکا و متحدان.

سه سناتور به دنبال نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری — ctq از مینه سوتا برنی ساندرز ورمونت و الیزابت وارن ماساچوست — همه بازگشت به کنگره از مبارزه و حمایت از جنگ قدرت با وضوح.

علاوه بر کالینز و لی خواهان پیوستن به حزب دموکرات بودند Sens. لامار الکساندر تنسی بیل کسیدی از لوئیزیانا جری موران از کانزاس, لیزا Murkowski از آلاسکا رند پل از کنتاکی تاد جوان از ایندیانا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>