مجلس سنا تایید تگزاس در کنگره جان Ratcliffe به عنوان رئیس اطلاعات ملی

واشنگتن >> سنا امروز تایید کرد تگزاس در کنگره جان Ratcliffe به عنوان مدیر اطلاعات ملی نصب رئیس جدید این کشور سازمان های اطلاعاتی در زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رییس متعدد مقامات.

Ratcliffe بعید به نظر می رسید برای به دست آوردن موقعیت زمانی که او نامزد دریافت جایزه بود در ماه فوریه به عنوان او در حال حاضر نامزد برای این کار در سال گذشته و سپس انصراف پس از جمهوریخواهان سوال خود را تجربه. اما سناتور گرم به او را به عنوان آنها رشد نگران تحول در جامعه اطلاعاتی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن و می خواستم دائم تایید مدیر.

تگزاس جمهوریخواه را جایگزین ریچارد Grenell فعلی سرپرست که نظارت بسیاری از پرسنل تغییرات. آخرین سنا تایید مدیر سابق ایالت ایندیانا دن پالتو ترک پست در تابستان گذشته پس از برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات ها اجازه رای سریع بر نامزدی این هفته انداختن معمول خود را رویه تاخیر در سیگنال که آنها ترجیح می دهند Ratcliffe بیش از Grenell. اما بسیاری از دموکرات ها هنوز مخالف نامزدی خود را ساخت Ratcliffe اولین DNI به پیروزی گسترده ای از حمایت هر دو حزب از این موقعیت برای اولین بار ایجاد شده در سال 2005. رای 49-44.

دموکرات ها گفت: آنها شک و تردید است که Ratcliffe خواهد بود مستقل, رهبر, با وجود اطمینان خود را در طول سه ماهه آخر. خواه شده سرسخت مدافع رئیس جمهور از طریق مجلس استیضاح و تحقیقات به دخالت.

Ratcliffe کار برای جدا کردن خود از رئیس جمهور را تایید شنوایی از جمله گفت به اعتقاد او دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری, نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت کرده است. او گفت که در ارتباط به ناروا جامعه اطلاعاتی را یافته و حتی اگر او می دانست که تهمت مخالفت با آنها و ممکن است آتش او را.

هنوز موقعیت حمل چالش های منحصر به فرد رئیس جمهور داده ظاهری تمایلات سیاسی به هوش و به خم شدن سازمان های اطلاعاتی به او خواهد شد. مغلوب ساختن پیشی جستن را علنا رد هوش جامعه ارزیابی در تقابل با دیدگاه خود از جمله در روسیه دخالت.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین نشان داده است خود را به عنوان مشتاق به سازمان های اطلاعاتی بررسی مسائل است که او امید را حمایت از مواضع سیاسی خود را با سازمان در حال حاضر در تلاش برای تعیین اینکه آیا این بیماری همه گیر کوروناویروس پدید آمده در یک آزمایشگاه در چین و یا از بازار.

علاوه بر این DNI است در مواجهه مداوم فشار سیاسی از جمله از جمهوری خواهان در کنگره به تنزل رتبه دادن و اطلاعات عمومی از روسیه بررسی که تهمت متحدان امیدوارم بازیگران, ارشد دولت اوباما مقامات از جمله معاون سابق رئیس جمهور و 2020 حریف جو بایدن در نور منفی.

هفته گذشته مثلا جمهوری خواهان مجلس سنا منتشر شد به تازگی لیست محرمانه از مقامات اطلاعاتی سابق که درخواست هویت آمریکایی از گزارش های اطلاعاتی که تبدیل به سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. در روز سه شنبه جمهوری خواهان منتشر ژانویه 2017 یادداشت که سوزان رایس رئیس جمهور, باراک اوباما, مشاور امنیت ملی نوشت به خودش مستند حساس و گفتگو در مورد فلین و مخاطبین است که او در شرکت قبلا در این ماه با اوباما و FBI مدیر James Comey.

و شده اند وجود دارد تماس از دموکرات ها و فلین خود وکیل به انتشار اسناد محرمانه رونوشت از قطع تماس های تلفنی در طول ریاست جمهوری دوره گذار بین فلین و پس از آن-سفیر روسیه سرگئی Kislyak. فلین التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد این ارتباطات هر چند وزارت دادگستری است و پس از نقل مکان به اخراج این مورد. خواسته های را که اطلاعات عمومی می تواند مقابله با Ratcliffe در نقش جدید خود را.

“هیچ وکیل برای فلین تا به حال آن را دیده یا شنیده و ضبط” تماس فلین وکیل سیدنی پاول گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس. “من می خواهم هر دو.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de