سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن مراحل گذشته به عنوان اطلاعات مجلس سنا صندلی در میان FBI پروب

  • GABRIELLA DEMCZUK /THE NEW YORK TIMES VIA ASSOCIATED PRESS Sen. Richard Burr, R-N.C., listened during questioning of Rep. John Ratcliffe, R-Texas, as he testified before the Senate Select Committee on Intelligence during his nomination hearing to become director of national intelligence on Capitol Hill in Washington, Tuesday.

    گابریلا DEMCZUK /نیویورک تایمز از طریق آسوشیتد پرس

    سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. گوش در طول بازجویی از Rep. جان Ratcliffe, R-تگزاس به عنوان او قبل از شهادت سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی خود را در طول نامزدی شنوایی برای تبدیل شدن به مدیر اطلاعات ملی آمریکا در واشنگتن روز سه شنبه.

واشنگتن >> بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. پا گذشته به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا امروز پس از FBI خدمت کرده یک حکم جستجو برای تلفن خود را به عنوان بخشی از جریان خودی-تجارت بررسی به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد که این حرکت گفته او و با مته سوراخ کردن موافقت کرده بود آن را در آمریکا و منافع.

FBI مقامات نشان داد تا در بورر را با حکم روز چهارشنبه مارک قابل توجهی تشدید به وزارت دادگستری رسیدگی به اینکه آیا با مته سوراخ کردن شکست قانون با بهنگام فروش سهام قبل از coronavirus ناشی از بازار به نازل شدن

وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر. او وکیل نیست پاسخ دادن به تلفن و پیام های ایمیل, اما گفت که در ماه گذشته که قانون روشن است که هر سناتور می توانید با شرکت در معاملات بازار سهام بر اساس اطلاعات عمومی “را به عنوان سن. با مته سوراخ کردن را انجام داد.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de