سناتور. رند پل آزمایش ویروس مجبور قرنطينه

واشنگتن — سن. رند پل از کنتاکی دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus تبدیل شدن به اولین مورد از COVID-19 در سنا و افزایش نگرانی در مورد انتقال بیشتر از این ویروس در میان جمهوری خواهان در کنگره.

پل, چشم, جراح رفت و به قرنطینه یکشنبه پس از آگاهی از نتایج خود را. او گفت که او تا به حال نه علائم و مورد آزمایش قرار گرفت از فراوانی احتیاط با توجه به گسترده خود را سفر و حوادث. او گفت که او آگاه از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده.

او اعلام led یوتا دو نوروزی — مایک لی و میت رامنی — به جای خود را به قرنطینه پله دور از مذاکرات به مجلس سنا مشغول به کار در یک 1.4 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی برای coronavirus بحران است. حداقل پنج سناتور از جمله پل بودند در خود قرنطینه یکشنبه, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت.

“Coronavirus ضربه سنا امروز” گفت: McConnell, R-Ky. “این نه فقط در کشورهای ما اما حق در اینجا در سنا است.”

سناتور. Kyrsten Sinema یک دموکرات از ایالت آریزونا منتخب در 2018, متنبه پل در توییتر گفت: تصمیم خود را برای بازگشت به کنگره پس از او مورد آزمایش قرار گرفت — اما قبل از او آموخته نتایج جستجو — بود “کاملا غیر مسئولانه است.”

Sinema گفت که او “هرگز اظهار نظر در مورد یک همکار سناتور انتخاب/اقدامات است. هرگز یک بار.”

اما او افزود: “این آمریکا است که کاملا غیر مسئولانه است. شما را نمی توان در نزدیکی افراد دیگر در حالی که انتظار برای coronavirus نتایج آزمون. آن را به خطر می اندازد دیگران & احتمال را افزایش می دهد گسترش ویروس.”

دیگر سناتور از جمله تد کروز از تگزاس و لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی رفته بود به قرنطینه در حالی که آنها در انتظار نتایج یک coronavirus آزمون. هر دو منفی بودند.

در پاسخ به انتقاد در توییتر پل است گفت: “ما می خواهیم برای روشن سناتور پل در سمت چپ سنا بلافاصله پس از یادگیری خود را تشخیص. او صفر تماس با هر کسی & را به قرنطینه رفت. القائات … که او به ورزشگاه رفت و پس از یادگیری از نتایج خود را فقط به طور کامل نادرست & غیر مسئولانه!”

پل را نمی گویند زمانی که او مورد آزمایش قرار گرفت. نمایندگان دفتر او نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام پل “دوست بزرگ” و گفت که او “همیشه وجود دارد زمانی که ما نیاز به او را.”

پل تشخیص پس از دو خانه اعضای مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز Balart R-Fla., و بن McAdams, D-یوتا آزمایش مثبت برای ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مثبت نتایج آزمون نشان داد که ویروس بود “ضربه بسیار نزدیک به خانه. آن را یک چیز وحشتناک است که می گذرد.”

پل و دیگر قانونگذاران “در حال رفتن به خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من امیدوارم که آنها خوب خواهید بود.”

پل کسری شاهین بود و در میان هشت سناتور دموکرات که رای در برابر یک خانه-تصویب لایحه هفته گذشته ارائه شده است که بیش از 100 میلیارد دلار برای افزایش تست برای coronavirus و تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای میلیون ها نفر از کارگران است. او همچنین تنها سناتور جمهوری خواه را که مخالف زودتر لایحه اجازه $8.3 میلیارد برای پاسخ اولیه به کوروناویروس.

سناتور بود در کاپیتول هیل هفته گذشته از جمله در یک ناهار جمعه در میان اوباما. او در طبقه سنا در روز چهارشنبه بعد از ظهر پرداختن به cornonavirus و شکست خورده اصلاح او حمایت شده است که باید برای پرداخت virus تلاش های امدادی با خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>