نیمه هادی شرکت در نظر گیاهان جدید در آمریکا

نیویورک >> اینتل و یک شرکت تایوانی در حال صحبت کردن به تهمت و دولت در مورد ساختمان جدید هادی گیاهان در ایالات متحده و نگرانی در مورد تکیه بر تولید کنندگان در آسیا برای تراشه های مورد استفاده در طیف گسترده ای از الکترونیک.

یک سخنگوی اینتل بزرگترین آمریکایی تراشه ساز, امروز گفت که این شرکت در بحث و مذاکره با وزارت دفاع در مورد بهبود داخلی تکنولوژی منابع. سخنگوی ویلیام خزه گفت: سانتا کلارا, کالیفرنیا مبتنی بر اینتل است که به خوبی می چرخاند به کار با دولت “به کار ایالات متحده تجاری متعلق به ریخته گری.”

Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. باز به ساختمان یک کارخانه در خارج از تایوان و صحبت با وزارت بازرگانی یک سخنگوی گفت.

“ما به طور جدی بررسی همه مکان های مناسب از جمله در ایالات متحده وجود ندارد اما طرح توجیهی بتن در عین حال گفت:” TSMC سخنگوی نینا Kao.

بحث شد و اولین گزارش وال استریت ژورنال گفته است که TSMC است همچنین صحبت کردن با Apple Inc., یکی از بزرگترین مشتریان در مورد ساخت یک کارخانه در ایالات متحده آمریکا

این روزنامه گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس به افزایش نگرانی ها در مورد عرضه جهانی زنجیر و که مقامات ایالات متحده به ویژه در مورد رشد اعتماد در تایوان خود حکومت جزیره است که ادعا توسط چین است.

مدیر عامل شرکت اینتل باب قو گفت: در نامه ای در ماه گذشته به دو مقامات پنتاگون که تقویت ایالات متحده تولید “است مهم تر از همیشه با توجه به عدم اطمینان ایجاد شده توسط جریان در محیط ژئوپلتیک.” او گفت: این امر می تواند در بهترین منافع ایالات متحده و اینتل برای کشف اینکه چگونه این شرکت می تواند در ساخت یک کارخانه.

نگرانی در مورد تکیه به شدت بر روی تراشه از تایوان و کره جنوبی و چین آغاز شده و حتی قبل از شیوع کروناویروس.

پنتاگون و دولت پاسخگویی دفتر صادر شده و گزارش این موضوع در سال گذشته است. گائو گفت که زمانی که شرکت های ایالات متحده شیفت عملیات در خارج از کشور این می تواند به معنای کاهش قیمت ها برای قطعات و فن آوری های مورد استفاده در سیستم های سلاح های. داشتن منابع جهانی “نیز می تواند آن را سخت تر برای (پنتاگون) برای به دست آوردن آنچه به آن نیاز دارد به عنوان مثال اگر کشورهای دیگر قطع ایالات متحده دسترسی به بحرانی لوازم” گائو گفت: در گزارش سپتامبر گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de