امنیت قانون تشدید چین گرفتن در هنگ کنگ

چین منتشر شد, فراگیر, طرح امروز برای سفت کردن و کنترل خود را از هنگ کنگ آشکار قصد دارد برای ایجاد یک آژانس امنیت در خاک به کمک پکن خاموش چالش برای قدرت خود را پس از ماه ها ناآرامی.

برنامه ریزی امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ نیز به قلمرو رئیس, رسمی, چه کسی باید پاسخ به پکن قدرت به تعیین که قضات خواهد شنیدن چنین امنیتی موارد فرسایش استقلال این شهر را مستقل از قوه قضائیه.

اعلام درو فوری تظاهرات از رهبران اپوزیسیون که هشدار داد که این امر مخاطره حاکمیت قانون در هنگ کنگ یک مرکز مالی جهانی با کسب آزادیهای بیشتر از در سرزمین اصلی چین است.

این قانون پیشنهادی است که یک ستون از رئیس جمهور چین فشار به زانو در آوردن درگیری های سیاسی در هنگ کنگ تنها بخشی از چین است که با صدای بلند به مبارزه طلبیده درایو خود را به entrench استبدادی کنترل. مخالفت کشورهای غربی به نظر می رسد بعید است به نتیجه برسد که در تلاش است.

جزئیات منتشر شده توسط رسمی شین هوا اخبار آژانس در روز شنبه پیشنهاد کرد که این قانون تا حد زیادی بزرگ دولت چین توانایی برای خاموش کردن مخالفان سیاسی در هنگ کنگ که پایدار monthslong تظاهرات خیابانی وجود دارد در سال گذشته که اغلب هایش به درگیری با پلیس. این قانون همچنین اجازه می دهد پکن به نادیده گرفتن این شهر قوانین محلی است.

“این یک تغییر چشمگیر در اجرای عدالت در هنگ کنگ و آن را به مقامات مرکزی کنترل بیش از هنگ کنگ بود که هرگز پیش بینی” زمانی که بریتانیا بازگشت خاک به حاکمیت در سال 1997 گفت: جروم کوهن یک دانشگاه نیویورک و استاد حقوق.

هجوم برخی از انتظارات در هنگ کنگ, چینی, نمایندگان مجلس — جلسه عنوان ملی کمیته دائمی — و نه رای به تصویب این قانون روز شنبه. حتی پس از, اخبار رسانه ها و کارشناسان باید گفت که دولت مشتاق به آوردن قانون به اجرا به سرعت.

هنگ کنگ سیاستمداران مخالف گفت: این قانون به طور جدی تضعیف این شهرستان را گرامی استقلال قضایی و حق اعتراض و آزادی بیان است. چینی نیروهای امنیتی در حال حاضر عملیات سری در هنگ کنگ است اما قانون جدید گسترش خواهد یافت و رسمی حضور خود را.

“این خواهد توخالی از هنگ کنگ تا آنجا که من می توانید ببینید. این قانون جدید می تواند به سادگی به معنی هر چیزی که پکن می خواهد آن را به معنی” گفت: کلودیا Mo, طرفدار دموکراسی نماینده مجلس در هنگ کنگ قوه مقننه. پکن “استفاده می شود کاملا مصر در مورد استقلال قضایی در هنگ کنگ,” او گفت:. “در حال حاضر آنها در حال مصرف کردن حتی که نما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>