دور دوم فدرال کسب و کار کوچک کمک جریان به بیش از 10 ، 000 هاوایی شرکت

دور دوم فدرال برای کمک به کسب و کارهای کوچک کنار coronavirus همه گیر است که کمک قابل توجهی در هاوایی با توجه به یک گزارش جدید.

اما در حالی که بیشتر فدرال کمک جریان ناامیدی در میان بسیاری از صاحبان شرکت نیز نگه داشته است در حال رشد است.

آمریکا کوچک مدیریت کسب و کار گزارش هفته گذشته که 10,414 هاوایی کسب و کار دریافت بالقوه بخشایش چک برنامه حفاظت از وام جمعا به مبلغ 487 میلیون طریق ممکن است 8 در برنامه دور دوم.

لایحه mark morin — صاحب اوتول را میخانه ایرلندی آنا اوبراین کلی o’neil و ایرلندی رز سالن — به طور معمول در استخدام 80 نفر است. او گفت که او دریافت $580,000 وام از طریق PPP اولین دور اما همچنان در موقعیت های خطر ناک.

تحت PPP وام گیرندگان می توانید وام تا 10 میلیون دلار ببخشند اگر آنها صرف حداقل 75 درصد از درآمد حاصل از پرداخت کارکنان بیش از هشت هفته. تعادل می تواند صرف اجاره, بهره وام مسکن و آب و برق.

Mark morin گفت: 25% کلاه در هزینه های غیر از حقوق و دستمزد است که بیش از مزاحمت در هاوایی که در آن هزینه های املاک و مستغلات در اطراف بالاترین در کشور است.

برای mark morin وام او می تواند صرف $145,000 در اجاره و آب و برق. اما اجاره ماهانه برای او چهار میله در مجموع $100,000. بنابراین وام را پوشش می دهد کمتر از دو ماه از اجاره برای کسب و کار خود را که بسته شده اند و برای نزدیک به دو ماه.

“که قصد ندارم به جز من” mark morin گفت. “در اینجا در هاوایی ما بالا-اجاره منطقه است.”

هاوایی دور دوم PPP پول بخشی از $189 میلیارد دلار توزیع شده در سراسر کشور به 2.5 میلیون کسب و کارهای کوچک.

اولیه $349 میلیارد گرد که خسته بود در 13 روز در ماه آوریل تحویل 2.05 میلیارد به 11,713 هاوایی کسب و کار.

در حالی که هزاران نفر از برنامه های کاربردی وام هنوز در حال پردازش آخرین گزارش موقت, بازتاب 60 درصد از دسترس دور دوم بودجه نشان می دهد که وام به طور متوسط اندازه ها به طور چشمگیری کوچکتر در سراسر کشور و در هاوایی انجام یک کنگره هدف است.

اما وام گرفتن بطور قابل توجهی زمان بیشتری برای پردازش و برخی از صاحبان کسب و کار می گویند که آنها نیاز به کمک بیشتر.

Mark morin, 67, گفت SBA مقامات به او پیشنهاد کرد که مکمل خود را PPP وام با 1.2 میلیون دلار وام کم بهره برای حمل او را به جلو.

اما او گفت که او می تواند احمقانه به انجام این کار بدون دانستن زمانی که او می تواند دوباره خود را بارها و به چه میزان از هر گونه اعمال محدودیت ظرفیت کاهش درآمد و توانایی خود را به بازپرداخت وام.

“شما در حال بازی یک بازی کارت با کسی که در حال برگزاری کارت های خود را زیر میز و نمی خواهد به شما بگویم قوانین” او گفت:. “این جنون.”

Mark morin گفت که او می خواهد دولت و رهبران شهر به هوا بازگشایی جدول زمانی برای موسسات بود و او نیز خواسته است برای یک مشروب فرمت مجوز قبل از 30 ژوئن به صرفه جویی در هزینه های تجدید وی گفت: مبلغ 8000 $10,000.

هونولولو شهردار کرک کالدول اعلام کرده است که رستوران ها خواهد بود قادر به کار با شام خوردن در صندلی شروع ژوئن 5, اما او نمی آدرس میله مانند mark morin را که ندارد و آشپزخانه عملیات خدمت به مواد غذایی است.

با توجه به مارس نظرسنجی که توسط دانشگاه هاوایی تحقیقات اقتصادی سازمان در رابطه با اتاق بازرگانی هاوایی و دیگر محلی و انجمن های صنعت 24 درصد از 623 کسب و کار مورد مطالعه گزارش شده است که آنها انتظار نداریم که برای زنده ماندن از سقوط اقتصادی به مبارزه با COVID-19 اگر آنها نمی تواند بیشتر کمک.

“متاسفانه اطلاعات ما جمع آوری شده نشان می دهد که مدیریت کسب و کار کوچک PPP بخشایش برنامه وام ممکن است به اندازه کافی برای حفظ بسیاری از کسب و کار” UHERO گفت: در یک مارس 27 وبلاگ.

متوسط PPP اندازه وام در هاوایی شد در مورد $177,000 در دور اولیه و هاوایی انجمن بانکداران برآورد شده است که حدود 11000 کسب و کارهای محلی سعی کردم اما موفق به دست آوردن یک وام به دلیل طاقت فرسا ملی تقاضا برای وام است که صادر اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده از طریق بانک ها.

بخشی از دلیل بسیاری از کسب و کارهای کوچک نمی اخذ وام بود که واقعا بزرگ و یا با ارزش شرکت ها از جمله ملی رستوران های زنجیره ای Shake Shack و L. A. تیم بسکتبال لیکرز به دست آمده وام است که آنها بعد از بازگشت پس از انتقاد.

تحت SBA قوانین کسب و کار با کمتر از 500 کارکنان واجد شرایط به عنوان کوچک و یک استثنا ساخته شده بود به صورت زنجیره ای جداگانه با موسسات.

در دور دوم بخشی از بودجه وام این سایت متعلق به بانک های کوچکتر و جامعه مبتنی بر موسسات مالی برای توزیع و این وام دهندگان انتظار می رود برای دریافت برنامه های بیشتر از کسب و کارهای کوچک در مقایسه با مشتریان تجاری از بانک های بزرگ بودند که سریع به عمل در دور اول.

به عنوان یک نتیجه متوسط هاوایی مبلغ وام در PPP دور دوم شد $46,764.

نیل Okabayashi, مدیر اجرایی, هاوایی, انجمن بانکداران انتظار به طور قابل توجهی بیشتر هاوایی کسب و کار را برای به دست آوردن PPP وام در دور دوم.

“این منصفانه است که می گویند کلی وام از کل کوچکتر است در دور دو (و) میزان وام های کاربردی در حال راه بزرگتر از یک دور که نشان می دهد که در حال حاضر زمان برای مادر-و-میآید به دریافت سهم خود گفت:” در ایمیل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de