دوم فرد مبتلا به کروناویروس توسط کسی که در داخل منطقه سونوما کانتی

کمتر از 12 ساعت پس از اولین کسی که به قرارداد COVID-19 در سونوما کانتی شناسایی شد به عنوان یک رونرت پارک کارمند مرکز بهداشت شهرستان مقامات تایید یک مورد دوم از اصطلاح “جامعه انتقال” مارک یک جبهه جدید در این شهرستان مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این فرد ناشناس خواسته شده است به خود قرنطینه های شهرستان گروه خدمات بهداشتی و درمانی اعلام کرد یکشنبه شب. آن را ارائه دیگر اطلاعات در مورد چگونه و یا جایی که کسی تا به حال قرارداد این ویروس.

در صبح روز یکشنبه پتالوما مرکز بهداشت ارائه اطلاعات بیشتر در مورد مورد اول از جامعه انتقال شامل کارمند در رونرت پارک مرکز بهداشت است که در عمل توسط پتالوما غیر انتفاعی. Sonoma County سرپرست دیوید Rabbitt نیز تایید اتصال.

یک ظهر یکشنبه در کنفرانس خبری به میزبانی شهرستان سونوما ارائه شده کمی اطلاعات بیشتر در مورد اولیه مورد با مقامات امتناع از پاسخ به سوالات در مورد کارمند, نقش, چه کارمند بود علامتی که او مورد آزمایش قرار گرفت و چگونه بسیاری از مردم که کارمند ممکن است در تماس با.

شهرستان کنفرانس خبری کوتاه قطع شد و با پرسش های متعدد برجسته و شهرستان موقت افسر بهداشت دکتر Sundari Mase حاضر به خودش در دسترس برای مصاحبه بعد از کنفرانس خبری.

او و دیگر مقامات بالا از جمله وزارت بهداشت مدیر خدمات باربی رابینسون نمی توان برای مصاحبه های تلفنی یکشنبه شب.

این رونرت پارک مرکز بهداشت کارمند که تست مثبت نیز در قرنطینه و مقامات در حال کار به اطلاع هر کسی که ممکن است در تماس نزدیک با کارکنان از جمله بیماران و کارکنان. کارکنان که ممکن است در تماس با کسی که آزمایش مثبت هستند یا خود quarantining نظارت بر علائم خود را و یا در حال آزمایش اگر آنها نشان می دهد علائم با توجه به انتشار از پتالوما مرکز بهداشت.

“بر اساس تحقیقات ما وجود دارد دلیلی برای باور است که قرار گرفتن در معرض این ویروس از منابع خارج بالینی ما امکانات” با توجه به انتشار اخبار از سازمان های غیر انتفاعی. “ما در حال گرفتن هر اقدام احتیاطی برای محافظت از دیگر کارکنان و بیماران ما. ما همچنان با اعتماد به نفس در ما حفاظت فردی استاندارد.”

این پتالوما مرکز بهداشت شبکه عمدتا در جنوب شهرستان سونوما بهداشت و درمانگاه و همکاری با کالیفرنیا عمومی در بخش بهداشت و درمان این شهرستان سونوما در بخش بهداشت و درمان و به دنبال مراکز کنترل بیماری راهنمایی و پروتکل.

این است که در حال توسعه داستان. بعدا بررسی این شب برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im