دوم توزیع مواد غذایی رویداد در آلوها ورزشگاه می گیرد امروز

دوم توزیع مواد غذایی است که بخشی از یک برنامه کمک به کمک به کسانی که مبارزه در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال وقوع است با شروع از ساعت 10 صبح امروز در آلوها ورزشگاه و ادامه خواهد داد تا زمانی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

امروز “مواد غذایی برای هاوایی Ohana” رویداد بخشی از یک مشارکت عمومی-خصوصی بین شهر و شهرستان هونولولو هاوایی Foodbank بانک هاوایی بنیاد و هاوایی جامعه بنیاد به ارائه کمک های غذایی به تازگی بیکار افراد است.

هفته گذشته برای اولین بار توزیع مواد غذایی رویداد در Waipio شبه جزیره فوتبال پیچیده ناشی از ترافیک به عنوان هزاران نفر رو در خط اوایل به عنوان دور به عنوان دو مایل دور. مشارکت در این رویداد توزیع 50 پوند بسته های مواد غذایی به هر یک از حدود 4000 خانوار.

به عنوان بخشی از بررسی در فرایند در رویداد امروز افراد مورد نیاز خواهد بود برای ارائه اطلاعات در مورد خانواده ارائه شده در وسیله نقلیه خود را.

در علاوه بر این:

>> تمام وسایل نقلیه باید وارد کنید و از طریق دروازه 3 در Kahuapaani سنت (سراسر از ورزشگاه بازار). دیگر دروازه باز خواهد شد برای توزیع مواد غذایی.

>> چند خانواده انتخاب یو پی اس از دو به سه خانواده در هر وسیله نقلیه توصیه می شود با یک فرد بزرگسال از هر خانوار در حال حاضر با یک ID. تمام سفارشات نیاز به توان برداشت تا در یک وسیله نقلیه.

>> کسانی که حضور در خواسته برای باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را به عنوان داوطلب انجام بهترین خود را به دنبال دستورالعمل CDC اجتماعی در مورد فاصله.

>> قبل از حضور در توزیع افراد خواسته می شود که برای خالی کردن خودرو خود را به پشت صندلی تنه هاچ بک و/یا عقب اتومبیل به آماده شود برای دریافت مواد غذایی است.

“یک عنصر کلیدی همانطور که ما حرکت به راه خود را از طریق این بحران برای دولت و سازمان های غیر انتفاعی و جوامع به گرد هم می آیند برای پیدا کردن راه حل و اجرای آنها گفت:” میکا کین رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت هاوایی جامعه بنیاد در انتشار اخبار. “این شگفت انگیز است که ما می توانید از طریق همکاری و منابع-به اشتراک گذاری.”

شهرستان همسان 1 میلیون دلار کمک مالی از هاوایی انعطاف پذیری صندوق از هاوایی جامعه بنیاد (مايع کيست هيداتيک) برای COVID-19 امداد تلاش آوردن مجموع به 2 میلیون دلار برای این تلاش است.

وجوه رفتن به هاوایی Foodbank به استقرار و توزیع مواد غذایی در مکان های جدید در سراسر اوآهو, در علاوه بر این به آنهایی که در حال حاضر وجود دارد از طریق 200 آژانس های همکار islandwide.

چهار غذا همکاران – Sysco هاوایی, هاوایی Foodservice داد هاوایی دامداران Kauai, Hawaii, جزیره, مائوئی و اوآهو و هاوایی Farm Bureau — در حال ارائه با کیفیت محصولات غذایی به حدود 4,000 خانواده ها در هر سایت توزیع.

هاوایی شمارش 2020 سرشماری کودک و خانواده خدمات خشونت خانگی اقدام مرکز ILWU محلی 142 متحد در اینجا! محلی 5 و آمریکا کار مراکز نیز در دست است در رویداد امروز به ارائه اطلاعات است.

اطلاعات بیشتر در آینده توزیع مواد غذایی حوادث از جمله یکی در روز جمعه در بادپناه کالج خواهد شد ارسال شده در hawaiifoodbank.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de