دوم کشتی کروز مسدود شده از بنادر بیش از coronavirus نگرانی

زیر الگوی تعیین شده توسط MS Westerdam یک کشتی کروز در دریای کارائیب تبدیل شده به دور از دو پورت بیش از ترس از coronavirus. کشتی با بیش از 4500 مسافر و 1600 خدمه بود مجاز به حوض در جامائیکا و جزایر کیمن پس از آن کشف شد یک عضو خدمه پردازنده ناخوش شد.

این کارشناس Meraviglia از MSC Cruises وارد در اچو ریس جامائیکا از میامی صبح روز سه شنبه. پس از کشتی فرماندهی گزارش یک مورد آنفولانزای, پردازنده, جامائیکا مقامات نگران آن است که انسان ممکن است coronavirus گفت: هیچ کس نمی تواند پیاده شود. کشتی در سمت چپ اچو ریس برای هر پورت از تماس جورج تاون جزایر کیمن پس از انتظار پاک می شود برای نزدیک به چهار ساعت.

کشتی شد و به حوض در جورج تاون در صبح روز چهارشنبه اما Caymanian وزارت بهداشت و, وزارت بهداشت و درمان گفت: سه شنبه شب که آن را نمی تواند انجام دهد.

“در فراوانی از احتیاط به منظور حفاظت از سلامت و ایمنی ساکنان جزایر کیمن دولت را رد کرده است اجازه برای کشتی کروز به تماس در گرند کیمن همانطور که قبلا برنامه ریزی شده” دواین سیمور وزیر بهداشت برای جزایر کیمن در بیانیه ای گفت:.

“من امیدوارم که این سفر دریافت نمی کند و بدتر” گفت: فیلیپ امرسون یک مسافر در کشتی گفت: در یک پیام مستقیم در توییتر قبل از تصمیم گیری ساخته شده بود.

حادثه در همان روز که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در ایالات متحده گفت که آمریکایی ها باید بریس برای این احتمال که coronavirus را به جوامع در داخل کشور.

این ماه هلند امریکا MS Westerdam کشتی تبدیل شده بود به دور از پنج کشور که مقامات می ترسید که مردم پردازنده ممکن است Covid-19. پس از Westerdam لنگر انداخت در سیهانوکویل کامبوج یک مسافر آزمایش مثبت برای این بیماری است. CDC بعد گفت: که زن را تشخيص مثبت کاذب.

با داشتن یکی دیگر از کشتی های مسدود شده از docking تر است خبر بد برای صنعت کروز که در حال حاضر دیده می شود در حال سقوط رزرو در سراسر آسیا. یکی دیگر از کشتی کروز الماس شاهزاده قرار داده شد در دو هفته قرنطینه در ژاپن که در آن صدها نفر از مردم پردازنده بیمار.

در یک بیانیه صادر شنبه بعد از ظهر کارشناس گفت که عضو خدمه و همه مسافران در کشتی گذشت اجباری نمایش درمانی در میامی قبل از گام گذاشتن در کروز یکشنبه.

“عضو خدمه حال سفر به میامی از مانیل از طریق ارتباط مستقیم در استانبول” کارشناس گفت. “او توسعه علائم شایع آنفولانزا و آزمایش مثبت به نوع آنفلوانزا او پس از بازدید از کشتی 24/7 مرکز پزشکی در حالی که در حال حاضر در هیئت مدیره. او هیچ علائم دیگر.”

وزارت بهداشت در کینگستون با این حال گفت که اقدام عاقلانه برای جلوگیری از کشتی.

“عضو خدمه بود و سرفه و تب و مرتبط با دردهای عضلانی با یک سفر سابقه به یک کشور از منافع مربوط به Covid-19” موسسه ملی وزارت بهداشت در کینگستون در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im