پلیس سیاتل اتحادیه اخراج از کار گروه

سیاتل >> بزرگترین گروه کار در منطقه سیاتل است اخراج این شهر پلیس اتحادیه اروپا گفت: این تیم به نمایندگی از افسران شکست خورده به آدرس نژادپرستی در درون صفوف خود را.

رای گیری شنبه شب در شهرستان کینگ کار شورا برای رد سیاتل افسران پلیس صنفی می آید پس از دو هفته تظاهرات در این شهر بیش از نژادپرستی و وحشیگری پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

آن را نیز مهم را به عنوان نیروی کار شورای سیاسی تاثیرگذار است. محلی انتخاب رهبران تمایلی به رفتن در برابر چتر گروه از بیش از 150 اتحادیه های کارگری و 100,00 کارگران است.

“هر اتحادیه ای که بخشی از کار ما شورا باید به طور فعال در حال کار برای از بین بردن نژاد پرستی در نهاد خود و در جامعه بزرگ” به کار شورای گفت در توییتر پس از رای دادن. “متاسفانه سیاتل افسر پلیس انجمن صنفی موفق به انجام این کار و دیگر بخشی از ما گرفت.”

سیاتل تایمز گزارش می دهد که نماینده رای 45,435 به اخراج با 36,760 رای گیری برای حفظ پلیس اتحادیه در شورای.

قبل از رای گیری پلیس اتحادیه رئیس جمهور مایک سلن گفت: نمایندگان اتحادیه پلیس می خواست به ماندن درگیر با این شورا شد و “مایل به یادگیری است.”

“ما انسان هستند و ما کارگران که متعهد به این شهرستان و متعهد به جامعه” سلن گفت. “ما در آینده است که درگیر در این قوی مکالمات, و به طور خاص به نژاد و چگونه نهاد نژادپرستی اثرات همه اتحادیه های کارگری.”

کار نماینده شورای گفت: پلیس صنفی می تواند مجدد در برخی از نقطه در آینده است.

“در این مرحله من فقط نمی تواند توجیه به اعضای ما کسانی هستند که نیروی انسانی پزشکی چادر و گرفتن تانک توسط SPD داشتن SPOG در جدول با استفاده از وحدت ما به عنوان یک سپر برای توجیه قرارداد است که در مقابل ما اصول و ماموریت گفت:” جین هاپکینز, پرستار ثبت شده و معاون اجرایی رئیس جمهور از SEIU بهداشت و درمان 1199NW.

سیاتل شورای شهر روز دوشنبه به اتفاق آرا رای دادند به نوار پلیس با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و دیگر دستگاه های کنترل جمعیت پس از افسران بارها و بارها از آنها استفاده می شود در بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز.

این 9-0 رای آمد در میان نا امیدی با اداره پلیس سیاتل که با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان در این شهر متراکم ترین محله کاپیتول هیل تنها چند روز پس از شهردار جنی Durkan و رئیس کارمن بهترین وعده داده شده نیست.

پلیس در حال حاضر تا حد زیادی به سمت چپ چندین بلوک منطقه از کاپیتول هیل که برای بیش از یک هفته است که سایت فعال در تظاهرات توسط تظاهرکنندگان که لقب منطقه “کاپیتول هیل را اشغال کردند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>